2006-11-14

Nowinki

NIE MA TO JAK DŻINY

Tagi: jeans
Przybyły do nas ze Stanów Zjednoczonych. Wyjątkowy typ spodni, niegdyś typowo robocze i farmerskie spodnie podbiły cały świat i nadal są najbardziej popularnym typem spodni na całym świecie. Ten rodzaj spodni został wymyślony w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych z myślą o górnikach i farmerach. Jest to amerykański typ spodni sportowych i roboczych uszytych z tkaniny bawełnianej wykonanej w splocie skośnym. Najczęściej koloru niebieskiego lub czarnego. Pierwotny wzór z XIX w. przetrwał w do dnia dzisiejszego.


Jedyny model spodni, które znajdują się w szafie każdej kobiety niezaleznie od wieku, to dżinsy. Dżinsy pasują do wszysktiego, ale nie do każdej sylwetki i dodadtki do nich to również bardzo ważna kwestia.


Do wyboru do koloru

Wąskie rurki, skrócone za kolana rybaczki z mankietem bądź bez, wiecznie modne biodrówki, mocno granatowe, delikatnie błękitne, wypłowiałe, przybrudzone, wyszywane koralikami, haftowane, pozłacane, podziurawione, wytarte, postrzępione... w każdej parze wygląda się sexi mimo, iż moda określa, który model jest bardziej na topie.

Dżiny pasują w każdym wieku i prawie na każdą okazję. Na służbowym spotkaniu mogą jednak zostac odebrane opacznie. Jednak we wszystkich innych miejscach, odpowiednio skomponowane w dobrze dobranymi dodatkami i obuwiem obronią się same.

Klasyczne, z domieszką streczu, gładkie bądź z haftem, nieśmiertelne biodrówki, rurki lub dzwony... Mogłoby sie wydawać, że tyle fasonów dżinsów co ludzi na tym świecie... Dobre bez względu na wiek, figurę czy wykonywany zawód. Takie właśnie są dżinsy... Dla każdej kobiety, na każdą okazję...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar