2008-10-07

SEKS

Gadżety w seksie

W dzisiejszym świecie jest wiele par, które się wstydzą nie tylko własnych ciał, ale również eksperymentów w sypialni, a przecież prawda jest taka, że rutyna potrafi się wkraść nawet do sypialni, a my powinniśmy dbać o to, by walczyć z przyzwyczajeniami, które po jakimś czasie przecież nas nudzą.

Kobiety to istoty, które często rozmawiają z przyjaciółkami o seksie, ale prawdę mówiąc nigdy nie słyszałam, no może raz, opowieści o różnych udziwnieniach w seksie, różnych urozmaiceniach, a wybór jest ogromny. Firma Durex np. proponuje nam wiele kosmetyków, które okazują się nie tylko pomocne, ale jednocześnie zwiększają doznania. Słyszałam opinie, że te żele nic nie dają i nie działają, jednak ja się zgodzić z tym nie mogę.

Ostatnio sięgnęłam z moim partnerem po żel Durex Play - żel intymny wyzwalający dreszczyk emocji. Sama nazwa bardzo intrygująca, a działanie żelu bardzo ciekawe i nieco zaskakujące. Jeszcze do niedawna nie było podobnych produktów na rynku, ale z momentem pojawienia się ich trzeba korzystać, bo naprawdę warto. Żel wyzwalający dreszczyk emocji należy do żeli chłodzących i taką informację powinno się mieć przed użyciem, jest to ważne zwłaszcza dla kobiet, gdyż to one przede wszystkim czują działanie tego żelu. Czy mojemu partnerowi się podobało? Było to interesujące uczucie, choć efekt mniej trwały niż w przypadku żelu rozgrzewającego. Seks oczywiście jest troszeczkę inny, potęguje doznania, jednak jak widać niektóre żele silniej na nas działają, a inne słabiej. Moja opinia: bardzo miłe doznanie, odświeżający zapach mięty, co od razu sugeruje efekt chłodzenia, a uczucie, które pojawia się wewnątrz wprost unikatowe i trudne do opisania. Czuje się chłód, który jest bardzo podniecający i zaskakująco intensywny. To uczucie nie mija od razu, tylko trwa i to dość długo. Na początku się martwiłam, czy coś złego z tego nie wyniknie bo uczucie chłodu i jednocześnie gorąca jest bardzo intensywne, ale przecież firma Durex należy do bardzo renomowanych firm, na których można polegać.

Zaskoczenie nieoczekiwanymi odczuciami i wrażeniami było po obu stronach, co jeszcze bardziej nas podnieciło, dlatego szczerze polecam żel osobom, które lubią próbować coś nowego. Ja na pewno jeszcze „sięgnę” po to intrygujące uczucie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar