2008-10-06

ROZRYWKA

90210 zdjęte z anteny

Oczywiście nie wiadomo kiedy nowa wersja serialu "Beverly Hills 90210" pojawi się na ekranach polskich stacji telewizyjnych, gdyż zawsze jesteśmy w tyle, jednak nie mam pewności, czy jest czego żałować.

Serial już pojawił się w telewizji australijskiej i co się okazuje, nie zrobił tak wielkiej furory, jak od niego oczekiwano, mianowicie nowa wersja serialu została zdjęta z ekranu, gdyż oglądalność była zbyt niska.

Serial został zdjęty z programy Channel 10 zaledwie po 4 odcinkach, gdyż nie wzbudził w widzach wielkiego zainteresowania. Pilot serialu przyciągnął do odbiorników telewizyjnych 837 tys. widzów, jednak po czwartym odcinku serialu oglądalność spadła do 616 tys. widzów.

"90210" to niesamowity serial budzący ogromne zainteresowanie zwłaszcza młodych ludzi jednak nie osiągnął naszych oczekiwań, nie osiągnęliśmy takich wyników, jakie miały zostać osiągnięte, dlatego też serial został zdjęty z anteny". Telewizja australijska ma zamiar wyemitować pozostałe odcinki serialu jednak ma się to odbyć latem, gdzie ogólna oglądalność telewizji jest znacznie niższa.

Jak widać rokowania serialu nie są bardzo pozytywne, jestem ciekawa jak polskie społeczeństwo podejdzie do nowej wersji serialu "Beverly Hills 90210".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar