2023-08-19

Pielęgnacja ciała

Nowe kule do kąpieli pełne poezji

Dwie nowe kule do kąpieli Lush, to połączenie pięknych zapachów, kolorów i poezji. W każdej z nich znajdują się fragmenty polskiej poezji wydrukowane na papierze bananowym.

 

 
Kule powstały we współpracy z The Poetry Pharmacy, niewielkim sklepem, w którym “aptekarz” - poeta przepisuje poezję na wszelkie emocje. Z myślą o wszystkich, którzy lubią kule do kąpieli Lush, fragmenty wierszy są w języku polskim.
 
Wild Remedy
 
Ta zielona kula swoim zapachem przenosi prosto do lasu. Nuty jodły połączonej z aksamitką ukoją zmysły i pomogą się zrelaksować. Woda zmienia kolor na zielony, jeszcze bardziej przywołując atmosferę przebywania na łonie natury.
 
Wild Remedy
Kula do kąpieli
28.90 zł
 
 
 
 
 
 
Slow Down
 
Bergamotka połączona z neroli i olejkiem z liści drzewa pomarańczowego to zapach, w którym kąpiel będzie niezwykle relaksująca, a zarazem orzeźwiająca. Niebieski kolor wraz z kojącym zapachem pomogą się wyciszyć i odprężyć.
 
Slow Down
Kula do kąpieli
28.90 zł
 
 
 
 
 
Dwie nowe bomby do kąpieli Lush są wyjątkowym uzupełnieniem kolekcji, ponieważ poza przyjemnością relaksowania się w wannie dają również możliwość poznania poezji, która może skłonić do refleksji i przemyśleń. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar