2023-08-16

Włosy

Moc natury dla zniszczonych włosów od Herbal Care

Nie od dziś wiadomo, że skrzyp pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji włosów. To między innymi dzięki zawartości krzemu - wzmacniającego kosmyki, zmniejszającego ich łamliwość, a także wypadanie. Czerpiąc z bogactwa tradycji zielarskiej i wykorzystując ogromną moc ekstraktu ze skrzypu polnego, marka Herbal Care opracowała linię kosmetyków, będącą odpowiedzią na potrzeby włosów bardzo zniszczonych. Już dziś możesz przywrócić im blask, miękkość i siłę. 

 

 
Herbal Care Szampon do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY
Szampon został stworzony z myślą o osobach, które mają bardzo zniszczone i słabe włosy. Zawarte w nim składniki skutecznie naprawiają uszkodzenia i wzmacniają włosy, poprawiając ich kondycję i wygląd. Ekstrakt ze skrzypu polnego doskonale odżywia i nawilża. Białka pszeniczne regenerują strukturę włosów. Vital Soft Formula nadaje im miękkość i sprężystość, a Inutec ułatwia rozczesywanie.
 
 
 
Herbal Care Odżywka do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY 
Odżywka zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Oprócz wzmacniającego skrzypu polnego i regenerujących białek pszenicznych znajdziemy tu także płynną keratynę i prowitaminę B5, które wygładzają i uelastyczniają włosy, zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu oraz Inutec, odpowiadający za ochronę i łatwość rozczesywania. W efekcie włosy stają się  aksamitnie miękkie, lśniące, gładkie i odporne na uszkodzenia.
 
 

Herbal Care Odżywka ekspresowa do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY 
Kosmetyk do pielęgnacji włosów bardzo zniszczonych i słabych. Dzięki zawartości cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych sprawia, że stają się one zdrowe, gęste, odporne na rozdwajanie się końcówek i pełne witalności. Ekstrakt ze skrzypu polnego odżywia i wzmacnia. Białka pszeniczne przywracają włosom zdrowy wygląd. Vital Soft Formula nadaje miękkość, a Inutec nawilża.
 
 
 
Herbal Care Kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY
Roślinne składniki zawarte w ampułkach pobudzają cebulki włosowe do wzrostu i odżywiają, dzięki czemu włosy stają się zregenerowane i mniej podatne na wypadanie. Oprócz skrzypu polnego znajdziemy tu ekstrakt z żeń-szenia, który wzmacnia włosy, zapewniając im siłę i blask. Kompleks składników botanicznych przedłuża cykl życia włosów, zmniejszając ich wypadanie. Sok z aloesu intensywnie nawilża. Natomiast Inutec chroni i poprawia ich kondycję. 
 
 
 
 
 
Herbal Care Szampon do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY: 14,90 zł /330 ml 
Herbal Care Odżywka ekspresowa do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY: 12,60 zł/ 200 ml
Herbal Care Odżywka do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY: 12,60 zł/ 200 ml
Herbal Care Kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY: 19,90 zł/ 5x5 ml
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar