2023-08-04

Perfumy

Jak pachnie szczęście

Niestety nie ma na to jeszcze jednego, uniwersalnego przepisu. Ale naukowcy mają nadzieję, że wkrótce uda się go odkryć i zabutelkować. Także perfumiarze pracują ostatnio mocno nad zapachami dającymi coś więcej niż miłą woń - marka EISENBERG PARIS stworzyła całą kolekcję perum, które sprawiają, że czujemy się lepiej, młodziej i piękniej. 

 
Czy wiedziałaś, że kiedy jesteś szczęśliwa, twoje ciało pachnie inaczej niż wtedy, kiedy się boisz? Co więcej, te sygnały chemiczne (chemo sygnały) – chociaż są niewyczuwalne nosem, mają ogromną moc wpływania na innych. Jeśli się boisz, ludzie wokół ciebie mogą nieświadomie poczuć się zagrożeni, ale jeśli jesteś szczęśliwa, osoby wokół ciebie odczuwają zadowolenie i odprężenie. To udowodnione naukowo! U ssaków zmysł węchu jest powiązany z częścią mózgu związaną z emocjami i tworzeniem wspomnień. Używamy go też częściej, niż nam się wydaje, zazwyczaj nieświadomie i automatycznie. Pozostałe zmysły: smak, słuch, wzrok i dotyk – są przetwarzane przez inne obszary mózgu, zanim zostaną połączone z układem limbicznym. 
 
 
 
 
#ZnajdźSwojeSzczęście
 
Kolekcja zapachów EISENBERG Paris Happiness została stworzona z miłością i myślą o tym,  aby pozytywne uczucia rozprzestrzeniały się i zarażały optymizmem. Tych, którzy je noszą i tych, którzy znajdą się w pobliżu. Te niezwykłe kompozycje są dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są pobudzające, odświeżające i ponadczasowe, dodatkowo swobodnie dopasujesz je do każdej okazji czy pory roku. 
 
 

Wybierz zapach, albo stwórz własną kompozycję!
 
 
 
HAPPINESS HAPPY to kwiatowo-pudrowa kompozycja z łagodną frezją, pudrową mimozą i heliotropem, energetyczną bergamotką oraz ciepłym piżmem i szlachetnym drzewem sandałowym. Odrobina delikatnej zielonej słodyczy, szczypta zwiewnej świeżości - najlepsze pocieszenie każdego dnia.
 
SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Happy 
30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł
 
 
 
 
 
HAPPINESS YOUNG jest drzewno-bursztynowy z kremowym drzewem sandałowym, kardamonem, imbirem i świeżymi akordami bergamotki i cytryny. Ten wielowymiarowy zapach zaskakuje subtelnym ciepłem  i żywiołowością.
 
SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Young 
30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł
 
 
 
 
HAPPINESS BEAUTIFUL jest mieszanką drzewno-pudrową z różowym pieprzem, soczystą figą oraz drzewem sandałowym i bursztynem.
 
SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Beautiful 
30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł
 
 
 
 
 
Zapachy z tej kolekcji  można nosić samodzielnie albo mieszać je ze sobą, tworząc własne, niepowtarzalne kompozycje. Ich składy zostały przemyślane tak, aby każda możliwa wariacja łączenia tych zapachów dawała piękny i radosny efekt. 
 
Wszystkie produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na sephora.pl.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar