2023-06-28

WARTO WIEDZIEĆ

Luz na pełen etat razem z LIPTON ICE TEA

Słyszysz „praca sezonowa” i co widzisz? Smażenie frytek w fast-foodzie? Kasa biletowa w kinie? A może roznoszenie ulotek? Wakacje to dla uczniów i studentów okres podejmowania prac sezonowych, umówmy się: raczej mało atrakcyjnych. Główną motywacją są pieniądze, które można przeznaczyć na przyjemności. Marka Lipton Ice Tea wzięła ten temat na tapet i postanowiła zrobić niemałe zamieszanie, oferując alternatywę, w której „pracujący” mogą równocześnie chillować i zarabiać. A to wszystko w myśl idei: dziel się słońcem na pełen etat.

 

 
Negatywny stereotyp mówi, że gen-z to leniuchy, które najchętniej dostawałyby wypłatę za oddychanie, bo w końcu im się wszystko należy. Już nie raz udowodniono, że tak nie jest, jednak byliśmy ciekawi, jak to jest w kontekście prac sezonowych. I co? Nie byliśmy zaskoczeni! 
 
W wyniku przeprowadzonego badania okazało się, że aż 62% ankietowanych uważa, że praca sezonowa to dobry pomysł na wolny czas od nauki, a ponad 40% z nich planuje w tym roku rozpocząć pracę sezonową. Zapytaliśmy, co jest dla nich istotne, kiedy mówimy o pracy sezonowej i wiemy, że:
 
  • ponad połowa chciałaby pracować na świeżym powietrzu
  • aż 75% chciałaby mieć możliwość łączenia pasji i pracy
  • a dla 75% wartościowe byłoby pracowanie w ciekawym miejscu
Lipton Ice Tea wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i proponuje nieszablonową alternatywę.. Life-life balans, brak poleceń służbowych – brzmi, jak marzenie? Wcale nie musi! Wystarczy, że umiesz wrzucić na luz, mając motywację do spędzenia lata bez presji czasu i możesz brać udział w konkursie organizowanym przez markę.
 
Dzięki niemu, tego lata będziesz mógł poczuć się jak:
 
  • analityk temperatury wody w basenie na Teneryfie
  • recenzent ścieżek rowerowych w Amsterdamie
  • młodszy specjalista ds. pykania w piłeczkę w Madrycie
  • tester dudnienia basu na festiwalu w Budapeszcie
  • tester skinów w grze – praca zdalna
Niemożliwe? A jednak! Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się tutaj: PRACUJ.PL
 
A jeśli wciąż trudno w to uwierzyć to podpowiadamy, że do aktywacji już zaangażowali się: @czvjnik, @faustynam, @adam_strycharczuk, @og.true.skate, @tyszka727, @karolinasynowiec
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar