2023-06-21

Perfumy

Greater – Oriflame przedstawia nowe pobudzające emocje nuty zapachowe dla niej i dla niego

Stworzone, by podnosić na duchu, motywować i dodawać pewności siebie – zapachy Greater roztoczą świeżą aurę, która towarzyszyć Ci będzie przez cały dzień. Źródło inspiracji zamknięte zostało we flakonie, zaprojektowanym tak, aby uchwycić każdy krok, prowadzący w kierunku doskonalszego Ciebie.

 
 
 
 
Zapachy Greater to idealna propozycja dla par. Damska i męska wersja zapachu tworzą spójną kompozycję, wzajemnie się dopełniając. Zastosowana technologia AuraScent budzi pozytywne emocje i poprawia nastrój, zapewniając pewność siebie przez cały dzień! (udowodniono w badaniach neurobiologicznych)
 
Woda toaletowa Greater dla niej to unikalna kompilacja wyjątkowych składników. Świeża, cytrusowa nuta mandarynki orzeźwia i pobudza do działania, tuberoza wnosi wyrazistość, pobudzając zmysły pewnym siebie, ekspresyjnym uczuciem, z kolei elegancka i jednocześnie uspokajająca biała ambra przypomina, by celebrować każdy najmniejszy kamień milowy w życiowej podróży. Te współczesne, kwiatowe perfumy inspirują do działania i podejmowania odważnych kroków, stanowiąc doskonałe tło dla codziennych sukcesów. Roztocz wokół siebie inspirującą aurę za pomocą jednego spryskania!
 
 
 
Propozycja dla Panów wyróżnia się dynamicznymi, drzewnymi aromatami. Połączenie słodkich owoców ananasa i marakui dodaje wigoru i energii. Z kolei geranium zapewnia aromatyczny, zielony i subtelnie miętowy akcent.. Ten odświeżający dodatek jest bardzo popularny wśród męskich perfum, ponieważ nadaje zapachowi nowoczesnego charakteru. Za drzewny komponent odpowiada znany jako „drzewo życia” – gwajak. Roślina łączy pikantne i słodkie nuty balsamiczne z aromatem dymu, tworząc bogatą głębię perfum. Ta wyjątkowa kompozycja wzniesie na wyżyny i zmotywuje w dążeniu do wyznaczonych celów każdego mężczyznę.
 
 
 
 
 
Podbijaj świat w otoczeniu wyjątkowej aury zapachów Greater od marki Oriflame!
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar