2023-04-03

Dodatki

Kolekcja Belutti wiosna/lato 2023 pełna małych przyjemności

Szampan do poniedziałkowego śniadania? Może szalona impreza we dwoje, podczas której wcielicie się w gwiazdy światowego kina?! A co, gdyby kolację przy świecach zamienić na pizza-party do rana? Marka Belutti jest na tak i najnowszą kolekcją zachęca do poszukiwania małych, codziennych przyjemności; ikoniczne modele okularów przeciwsłonecznych zostały przyprawione soczystymi kolorami, a nowe projekty są odzwierciedleniem trendów rozpoczynającego się sezonu.

 

Belutti 2023

 

Belutti 2023

 
W najnowszej kampanii Belutti nie ma miejsca na nudę! To kwintesencja dobrej energii oraz kreowania świata niekonwencjonalnego, wykraczającego poza przyjęte konwenanse. Styl i design najnowszej kolekcji marki Belutti konsekwentnie łączą klasykę z aktualnymi trendami wzorów i modeli świata mody okularów przeciwsłonecznych. 
 
Kolekcja na wiosnę/lato 2023 to 52 starannie zaprojektowane modele tworzące dwie linie produktowe - regular i fashion. Wszystkie wzory dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych, co ułatwia dobranie idealnych okularów do każdego typu urody lub stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne Belutti posiadają filtry UV 300 lub 400 oraz polaryzację, dzięki czemu skutecznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
 
Linia fashion
 
Aromatyczne espresso do śniadania, słodkie lenistwo w trakcie popołudniowej sjesty, wieczór przy winie z przyjaciółmi… Włosi potrafią celebrować małe radości każdego dnia, a Belutti swoimi projektami zachęca do tego samego. Dzięki nowoczesnemu designowi, odważnym kolorom i apetycznym detalom, okulary linii fashion są dla stylizacji tym, czym deser dla posiłku - zwieńczeniem, które określa jej charakter i sprawia, że na długo zostaje w pamięci!
 
 
 
Belutti Fashion Woman
 
 
Belutti Fashion Man
 
 
Linia regular
 
Ponadczasowe klasyki to znakomity wybór dla miłośników niewymuszonej elegancji, a galwanizowane zauszniki, pozłacane piny i topowe kształty opraw to tylko niektóre cechy okularów Belutti. Szeroki wybór różnorodnych modeli wykonanych z najwyższej jakości materiałów gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! 
 
 
W nowej kolekcji oprócz okularów damskich, znalazły się także modele męskie oraz dziecięce. Swój wymarzony model okularów przeciwsłonecznych można zamówić bezpłatnie na stronie www.belutti.com z odbiorem osobistym w jednym z kilkuset renomowanych salonów optycznych na terenie całej Polski.
 
 
 
Belutti Classic Woman
 
 
 
Bellutti Classic Man
 
 
 
 
Sugerowana cena detaliczna: 369 pln (linia regular), 429 pln (linia fashion)
 
 
 
 
 
Belutti 2023
 
 
 
Belutti 2023
 
 
Belutti 2023
 
 
Belutti 2023
 
 
 
O marce:
BELUTTI to polska marka z włoskimi korzeniami, która oferuje oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka narodziła się w 1998 roku, w urokliwym włoskim miasteczku Belunno. BELUTTI to połączenie nowoczesnego designu i najwyższej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną marki jest dbałość o detale - zdobiące zauszniki lub fronty opraw to znak rozpoznawczy Belutti. Każdy element jest idealnie wkomponowany w oprawę, a starannie wyselekcjonowane materiały są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.Okulary i akcesoria optyczne BELUTTI są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce i Europie.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar