2023-03-31

DZIECIAK

Kolonie tematyczne dla dzieci i młodzieży - jak rozwijać pasje w czasie wakacji

Twoje dziecko jest przemęczone z powodu nauki i dodatkowych zajęć? Nie ma czasu na pasje i beztroski wypoczynek? Pora to nadrobić. Zapisz je na kolonie tematyczne w klimatach fantasy. Taki obóz w krainie czarów i magii to gwarancja przygód, wypoczynku na łonie natury i świetny sposób na to, by zapomnieć o rutynie i stresie szkolnym.

 

 

Kolonie tematyczne - odpoczynek, przygoda i czas na pasje

Nadmiar obowiązków szkolnych, długie dojazdy i korepetycje sprawiają, że w ciągu roku młodzież nie ma czasu na rozwój swoich pasji. Tym bardziej warto zorganizować uczniom wakacje tak, aby nie tylko odpoczęły, ale też mogły wreszcie zająć się swoimi zainteresowaniami czy nawiązać nowe znajomości. Rozwiązaniem może być zimowy lub wakacyjny obóz tematyczny, gdzie czas wypełniają szalone przygody z nutką magii i czarów, poznawanie bogactwa przyrody i wieczory w zamkowych komnatach. Kolonie Quatronum organizowane są w klimatach młodzieżowych filmów fantasy, tj. „Harry Potter”, „Władca Pierścieni ” i „Gwiezdne Wojny”. Młodzież wciela się w role ulubionych bohaterów, uczy się m.in. posługiwania magicznymi różdżkami, rozpoznawania ziół i orientacji w terenie.

Obozy młodzieżowe nie tylko dla fanów filmów fantasy

Jeśli wspominasz z sentymentem swoje dawne wyjazdy na obozy harcerskie, to kolonie tematyczne są takim współczesnym odpowiednikiem takich obozów. Chcesz, aby Twoje dziecko także miało takie wspomnienia? Sprawdź ofertę na stronie https://quatronum.pl   i zarezerwuj miejsce dla swojej pociechy. Spójrz, co wyróżnia ofertę kolonii organizowanych przez Quatronum:

  • oryginalny motyw przewodni obozów, inspirowany ulubionymi filmami młodzieżowymi;
  • program zorganizowany tak, aby żaden z uczestników się nie nudził, ale wypoczął i zrelaksował się;
  • wiele wycieczek i rozrywek związanych z aktywnością ruchową na świeżym powietrzu;
  • noclegi w zabytkowych zamkach i pałacach, z ciekawą historią, lochami i tajemnymi przejściami.

Obozy organizowane są w wielu miejscach Polski. Na przykład dzieci z północno-wschodniej Polski najbliżej będą miały na kolonie w Zamku Krzyżackim w Giżycku, a dzieci z Dolnego Śląska na kolonie w Zamku Książ. Jeśli chodzi o młodzież z Górnego Śląska - obóz Katowice może zostać zorganizowany w zamku w Niepołomicach albo w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Limba w Poroninie. Wyjazdy na kolonie to tez okazja do poznania odległych regionów Polski. Mieszkasz na Śląsku, interesują cię obozy młodzieżowe? Katowice wprawdzie nie mają swojego zamku, ale dzieci z tego regionu chętnie wyjeżdżają na kolonie w Małopolsce. Quatronum organizuje także obozy z noclegiem na Zamku w Krasiczynie na Podkarpaciu. 

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar