2023-03-17

RECENZJE REDAKCJI

Masełka do pielęgnacji dłoni od firmy Floslek Laboratorium

Firmy Floslek nie trzeba nikomu przedstawiać. Są na rynku odkąd pamiętam i mają ogromny wybór kosmetyków. Ostatnio miałam okazję przetestować masełka do pielęgnacji dłoni:

 
  • Masełka Aksamitne Dłonie batana - Velvet Hands Butter

 

  • Masełko Piękne Dłonie mango - Beautiful Hands Butter

 

  • Masełko Idelane Dłonie muru-muru - Perfect Hands Butter

 

  • Masełko Doskonałe Dłonie - illipe - Excellent Hands Butter
 
Masełka to wegańskie produkty do pielęgnacji skóry dłoni, która jest wymagająca, a moja z pewnością taka jest. Niestety nie wszystkie produkty się sprawdzają w moim przypadku, jednak tym razem jestem bardzo zadowolona z efektu. Z powodu wielu różnych obowiązków w ciągu dnia moja skóra dłoni jest często przesuszona i nie wszystkim kremom udaje się przynieść ukojenie skórze moich dłoni, jednak Masełka Floslek poradziły sobie doskonale.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92% składników masełek to składniki pochodzenia naturalnego, a bogata formuła sprawia, że w końcu można pozbyć się szorstkości skóry dłoni i przede wszystkim poczuć, że skóra jest odżywiona i nawilżona. Ja stosowałam masełka na zmianę, kilka razy w ciągu dnia, dzięki temu nie czułam, że moje dłonie się wysuszają podczas codziennych obowiązków chociażby w skutek zmywania naczyń.
 
 
 
 
 
 
 
Konsystencja jest idealna ani za gęsta ani zbyt rzadka, gdyż nie lubię używać kremów, które same się rozpływają po skórze dłoni, a potem zamiast wchłaniać w skórę, to się rozmazują po dłoniach. Czegoś takiego nie ma w przypadku masełek Floslek. Pięknie się rozprawadzają i od razu wchłaniają w skórę przynosząc ukojenie.
 
Jeżeli chodzi o zapach to moim faworytem są dwa z nich: Masełka Aksamitne Dłonie batana - Velvet Hands Butter oraz Masełko Piękne Dłonie mango - Beautiful Hands Butter. Zapach jest bardzo przyjemny i pobudzający. Na trzecim miejscu pod względem zapachu stoi Masełko Idelane Dłonie muru-muru - Perfect Hands Butter. Natomiast zapach Masełka Doskonałe Dłonie - illipe - Excellent Hands Butter przypadł mi najmniej do gustu, gdyż dla mnie jest duszący. 
 
Masełka są w małych, poręcznych opakowaniach przyjemnych dla oka.
 
Dla mnie produkt idealny. 
 
udziewczyn.pl

Komentarze (1)

dona (2023-04-30 22:09:12)
mango
mam masełko z mango i jestem bardzo zadowolona. nie tylko z zapachu :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar