2008-09-24

PLOTKI

Która piękniejsza?

Sławna i niezwykle piękna aktorka Catherine Zeta-Jones nie miała zamiaru pozostać w cieniu podczas obiadu w Nowym Jorku z europejską królową stylu Carlą Bruni-Sarkozy.

38-letnia aktorka Hollywood wystąpiła w przepięknej, purpurowej sukni z dużym dekoltem, odpowiednim cięciem, które zakrywało każdą niedoskonałość, jeżeli takie w ogóle są, z bardzo fikuśnym cięciem, podczas ostatniej rozgrywki z żoną prezydenta Francji. Według specjalistów od mody to jednak Pani Sarkozy wygrała „pojedynek” mając na sobie elegancką, niebieską suknię pod szyję z delikatną biżuterią potwierdzając tym samym regułę: im mniej tym lepiej.

Catherine Zeta-Jones pojawiła się wraz z mężem i tym razem udowodniła, że straciła kilka kilogramów jednak twierdzi, że nie podchodzi do swojej figury w sposób obsesyjny i wcale nie zabiega ze wszystkich sił o jak najszczuplejszą figurę.

Patrząc na te dwie panie dla mnie osobiście pojedynek wygrywa pani Zeta-Jones, gdyż miała bardzo ciekawą suknię i przepiękny dodatek w postaci wisiorka subtelnie opadającego na jej duży i ładny dekolt, choć żona prezydenta wyglądała równie elegancko.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar