2023-01-05

Twarz

Makijaż permanentny – trwały look na co dzień i od święta

Mówi się, że odpowiedni kształt brwi podkreśla rysy twarzy, a wyraziste usta dodają kobiecości i charyzmy. Nie bez powodu lekki makijaż “na szybko” składa się właśnie ze szminki i kredki do brwi. Lubimy, gdy delikatne linie uwydatniają nasze atuty. Niestety, minusem takich produktów jest ich trwałość, a właściwie - jej brak. Szczególnie dokucza to zimą, gdy zakładając czapkę i szalik narażamy cerę na tarcie. Dobrym rozwiązaniem jest makijaż permanentny, który podkreśli naszą urodę i utrzyma się nawet do kilku lat. Trwały make-up to także świetna opcja na nadchodzący karnawał.

 

 

“Bez zarysowanych ust i brwi czuję się jakoś nieswojo” - coś w tym jest. My, kobiety, lubimy wyglądać delikatnie i świeżo. Idealny kształt brwi i pełne, barwne usta to podstawowe fundamenty każdego makijażu. Dzięki nim, nasza twarz robi się bardziej wyrazista i smuklejsza. Ważny jest oczywiście umiar. Za duża ilość produktu raczej zaszkodzi niż “upiększy”. Jeśli chodzi o przerysowany makijaż permanentny to spotyka się go coraz rzadziej.
 
Profesjonalne kliniki, takie jak Drzazga Clinic, dysponują nowoczesnym sprzętem, który jest bezpieczny dla delikatnej skóry. Istotne jest również doświadczenie kosmetologa-linergisty. Pomoc eksperta w wyborze odpowiedniego koloru i kształtu może zdziałać cuda…
 
Po pierwsze - dodatkowy czas
 
Wstajesz pół godziny wcześniej, aby wykonać makijaż do pracy lub na zakupy - znajome? Dla wielu z nas największą zaletą makijażu permanentnego jest po prostu…zaoszczędzony czas. Po wykonanym zabiegu nie będziesz już musiała spędzać kilkunastu minut, aby uzyskać idealny kontur brwi i ust. Rano makijaż będzie wyglądał tak samo jak wieczorem - cóż to za ulga! Mówi się, że dla kobiet cenna jest każda minuta - w tym przypadku sprawdzi się to wzorowo.
 
Po drugie - gotowa baza pod makijaż wieczorowy
 
Sylwester oraz karnawał często wiążą się z wielogodzinnymi przygotowaniami. Nic dziwnego - w te uroczystości chcemy wyglądać wyjątkowo. Makijaż permanentny brwi i ust świetnie posłuży jako gotowa baza pod makijaż imprezowy. Wystarczy dodać trochę pudru, maskary i…gotowe. Wbrew pozorom, to wyraziste kontury brwi i ust robią cały efekt! Kolejną zaletą jest oczywiście to, że trwały make-up posłuży nie na jedną uroczystość, a nawet na kilkanaście wyjść.
 
Po trzecie - bezpieczeństwo i pewność siebie
 
Każda z nas ma jakieś kompleksy, z którymi chce “walczyć”. Nowoczesna technologia i profesjonalni kosmetolodzy na szczęście nam to umożliwiają. Makijaż permanentny z pewnością podkreśli urodę, ale także skoryguje niewielkie asymetrie i wyrówna koloryt czerwieni wargowej. To także idealny zabieg dla osób borykających się z ubytkami włosów na brwiach. - Makijaż permanentny to metoda trwałej pigmentacji polegającej na wprowadzeniu substancji pigmentu w głąb skóry. Do głównych zalet zabiegu można zaliczyć oszczędność czasu poświęconego na codzienny makijaż, wygodę oraz podkreślenie urody i wyrównanie asymetrii. Makijaż permanentny brwi jest idealną opcją dla kobiet, które nie czują się pewnie w samodzielnej stylizacji brwi i chciałyby wyznaczyć ich właściwy kształt. Linergista podczas zabiegu wykonuje pełną geometrię oraz rysunek wstępny dostosowany idealnie do potrzeb klienta. - wyjaśnia Zofia Matusińska-Wycisk kosmetolog z Drzazga Clinic.
 
 
Więcej informacji na: https://drzazgaclinic.pl/
 
 
Drzazga Clinic to nowoczesna klinika położona w samym centrum Śląska, świadcząca szeroką gamę usług z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Kadrę kliniki stanowią wysoce wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej oraz profesjonalny zespół kosmetologów. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar