2022-09-13

WARTO WIEDZIEĆ

Czym kierować się przy wyborze bongo?

Susz może być palony przy wykorzystaniu różnych urządzeń. Jednym z nich jest bongo. To urządzenie, które pozwala uzyskać zdrowszy dym. Jest on czystszy i delikatniejszy, gdyż zostaje przefiltrowany przez wodę. Natomiast zdecydować można się na różne typy takich produktów. Zapoznając się z bongami, można dokonać wybrać takie, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szklane wersje są najpopularniejsze, gdyż są neutralne. Nie wpływają na smak i zapach suszu. Równocześnie z takiego bonga jest łatwo korzystać. Nie sprawia problemów przy czyszczeniu. Do tego jest przezroczyste, co pozwala ocenić kiedy jest nadmiernie zabrudzone spalaniem suszu. 

 

Cechy poszczególnych typów bong 

Z akrylowego bonga mogą skorzystać użytkownicy, którzy chcą produktu odpornego na upadki. Gdy spadnie ono z niskiej wysokości, nie ulegnie uszkodzeniu. W ten sposób są to wersje, które sprawdzą się, gdy zamierza się z bongami podróżować. Równocześnie to wyroby, które mają prostą konstrukcję, co przełoży się na wygodę użytkowania. Jednak mogą szybko ulec zużyciu się. Wówczas konieczne może być choćby dokonanie wymiany uszczelki, aby z bongo nie ciekła woda. Do prostych konstrukcji zaliczają się także wersje z bambusa. Nie są zatem trudne w użytkowaniu. To również produkty, które można łatwo spersonalizować. Na bambusowym materiale nie ma problemu umieścić różne grafiki. Do tego są bardzo wytrzymałe. Ceramiczne wersje to solidne konstrukcje. Oczywiście mogą ulegać uszkodzeniu, gdy nie będą właściwie używane. To produkty dostępne w bardzo szerokim zakresie kształtów i wzorów.  

Jakie są tanie bonga? 

Metaliczne wersje bong są dostępne w najlepszych cenach. Wybrać można nawet takie, które są wykonane jedynie w części z metalu. Z jednej strony są dość wytrzymałe, a z drugiej strony nie trzeba na nie wydać dużych pieniędzy. Natomiast dają specyficzny smak, a także trudno przy używaniu ocenić, kiedy niezbędne jest dokonanie czyszczenia. W dobrej cenie można kupić także bongo z silikonu. Natomiast są to produkty, które będą zmieniały smak suszu. Z drugiej strony można je z powodzeniem zabrać nawet na wakacyjny wyjazd. Oczywiście na cenę bonga wpływać będzie także to, od jakiego producenta pochodzi. Znaczenie ma także poziom skomplikowania konstrukcji, czy projekty graficzne zastosowane w produkcie. Tańsze będą te o prostych kształtach, a także w jednolitych barwach czy przezroczyste w przypadku wersji szklanych. Często na lepsze ceny za bonga można liczyć w internetowych sklepach, które oferują szeroki asortyment dostępnych produktów. 

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar