2022-08-19

Włosy

"Love is in the ... hair", poznaj nową linię BARWA PEACE LOVE HAIR

Świadoma pielęgnacji to klucz do pięknych i zdrowych włosów. Substancjami odgrywającymi najważniejszą rolę w ich pielęgnacji są Humektanty, proteiny oraz emolienty. Linia BARWA PEACE LOVE HAIR to starannie skomponowane formuły stworzone zgodnie z koncepcją równowagi PEH, bogactwo składników naturalnych, łagodne środki myjące oraz brak niepotrzebnych substancji. 

 
BARWA PEACE LOVE HAIR to seria kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów, która powstała z miłości do natury i pięknych włosów. Wszystkie formuły są zbalansowane pod kątem PEH, czyli zawierają odpowiednią ilość protein (P), emolientów (E) i humekantów (H) dostosowaną do rodzaju włosów. Każda z odżywek zawiera wszystkie kluczowe elementy – emolienty, humektanty i proteiny, z przewagą jednego z nich. Dzięki temu nie ma obawy, że równowaga składników odżywczych zostanie zaburzona. Harmonia składników odżywczych to klucz do piękniejszych włosów każdego dnia.
 
Świadoma pielęgnacja nie musi być skomplikowana!
 
 
 
 
 
 
 
 
BARWA PEACE LOVE HAIR 
ŁAGODNY SZAMPON NAWILŻAJĄCY
14,99 zł/480 ml
 
Do suchej i normalnej skóry głowy
 
Jego łagodna formuła w ultra delikatny sposób oczyszcza skórę głowy i włosy, a biotyna, bioflawonoidy i witamina E odżywiają je od wewnątrz, widocznie poprawiają kondycję włosów i chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. ?
 
 
 
BARWA PEACE LOVE HAIR
ŁAGODNY SZAMPON BALANSUJĄCY
14,99 zł/480 ml
 
Do podrażnionej i przetłuszczającej się skóry głowy
 
Jego łagodna formuła delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy, a pantenol, trehaloza i witamina E przeciwdziałają łamaniu się włosów, nawilżają, koją 
i chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.?
 
 

BARWA PEACE LOVE HAIR
NATURALNA ODŻYWKA EMOLIENTOWA
14,99 zł/180 ml
 
Do włosów średnio i wysokoporowatych
 
Jej bogata formuła, wypełniona po brzegi takimi skarbami natury, jak olej winogronowy, kompleks witamin oraz wyciąg z octu jabłkowego, wygładza powierzchnię włosów, zabezpiecza je oraz nadaje im nieziemski połysk.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar