Lato w pełni, a jeśli słupek rtęci każdego dnia wskazuje coraz wyższe temperatury, to czas na uzupełnienie letniej garderoby. Apaszki, szale, okulary i kobieca biżuteria mogą całkowicie odmienić wakacyjną stylizację. 

Ochrona przed słońcem
 
Pierwszeństwo przy kompletowaniu walizki powinny mieć nakrycia głowy. Warto pamiętać, że to nie tylko modny gadżet letnich podróży, ale przede wszystkim skuteczna ochrona przed słońcem. Słomiane kapelusze z szerokim rondem nigdy nie wyjdą z mody. Sprawdzają się na plaży, ale pasują też do letnich sukienek, nawet gdy spędzamy lato w mieście. Dla poszukujących alternatywy (szczególnie, jeśli walizka okazuje się zbyt mała na pomieszczenie dużego ronda kapelusza) idealnym rozwiązaniem będą apaszki. Latem, w upalne dni sprawdzą się w formie nakrycia głowy, mogą też posłużyć jako opaska do włosów.. Warto postawić na te, wykonane z wysokiej jakości jedwabiu w kobiece i ponadczasowe wzory. 
 
 
 
 
 
 
Modne okulary 
 
Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko piękny ale przede wszystkim niezbędny dodatek podczas upalnych dni. Kompletując letnią garderobę należy pamiętać o odpowiedniej ochronie oczu przed szkodliwym działaniem promieni UV.  Dobierając odpowiedni kształt czy kolor oprawek możemy urozmaicić stylizację i jednocześnie zadbać o nasz wzrok. 
 
 
 
 
Torebka na każdą okazję
 
Ciemne torby warto schować głęboko w szafie, latem królują pastele i naturalne kolory. Duży, wiklinowy kosz sprawdzi się idealnie jako torba na plażę, a małe, skórzane torebki będą dobrym uzupełnieniem, miejskich, letnich stylizacji. 
 
 
 
 
Letnia kampania platformy sprzedażowej Allora zrealizowana została na Kaszubach. "Kolejny raz realizujemy zdjęcia blisko natury, teraz w samym jej sercu, zdjęcia są bez zbędnych dodatków, bo natura mówi sama za siebie, jest pięknym tłem dla kobiecej energii” - mówi Agnieszka Pawlina, współwłaścicielka firmy.  
 
 
“Lubię łączyć kobiecość z roślinnością, kwiatami, wodą, ze wszystkimi żywiołami. To właśnie przyroda rozdaje karty, widać kto tu rządzi, nie mieliśmy na nią wpływu, trzeba było się jej poddać. Tak samo kobieta, przybiera różne twarze, jest elastyczna, bywa romantyczna, ciepła, czasem stanowcza i  chłodniejsza. A to i to może być zjawiskowe. Ważne, żeby być w zgodzie ze sobą. "  - dodaje. 
 
 
Wszystkie dodatki  z nowej kolekcji dostępne są na platformie sprzedażowej Allora, która powstała 9 lat temu, a inspiracją do jej stworzenia były podróże po różnych zakątkach świata, z których właściciele przywieźli m. in. jedwabne szale i apaszki. Asortyment obejmuje produkty dla kobiet i mężczyzn takie jak apaszki, szale, rękawiczki, nakrycia głowy, torebki, a także akcesoria oraz biżuterię.
 
Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym allora.sklep.pl. 
 
 
 
 
 
Sesja zdjęciowa: 
Modelka - Maria Janaszek, agencja Selective @marysiajanaszek @selectivemgmt
Zdjęcia - Viki Krzystanek @viki_krzystanek 
Stylizacje - Aleksandra Orawczak @aleksandraorawczak
Hair&make-up - Sandra Sentkowska @ss__makeup__
Produkcja - Weronika Pawlina @wertaa 
Postprodukcja - Oliwia Howaniec @oliwia_howaniec
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar