2022-03-22

Oczy

Wiosenna stylizacja oka w gabinecie kosmetycznym

Piękny i delikatny makijaż to coś, co ceni sobie większość Pań, a w szczególności w okresie wiosennym, kiedy przyda się odświeżenie i nowy look. Najlepiej postawić na naturalność i wygodę, aby czuć się swobodnie i nie tracić za wiele czasu na codzienny makijaż.

 

 

Jak czuć się pięknie i wygodnie wiosną?

Wiosna to zdecydowanie czas, kiedy Panie eksperymentują z urodą, noszą lżejsze rzeczy i chcą czuć się swobodnie i naturalnie. Warto postawić na lekki makijaż. Jednak codziennie nakładanie makijażu jest nie tylko czasochłonne, ale i obciąża skórę, nie wspominając o wieczornym zmywaniu makijażu. Stąd można pomyśleć o wygodnej alternatywie, jaką są sztuczne rzęsy

Technika wykonania rzęs i materiały na jakich się pracuje są już tak nowoczesne, że nie ma obawy o nienaturalny efekt. Wybierając delikatne rzęsy, zyskuje się wygodę i piękne rzęsy o bardzo naturalnym wyglądzie.

Wśród jakich rzęs można wybierać, aby uzyskać efekt lekkości? Rzęsy kaszmirowe tzw. cashmere lashes są lekkie i miękkie i dobrze dopasowują się do naturalnej rzęsy. Ich waga jest o połowę mniejsza od rzęs jedwabnych i efekt lekkości jest zatem totalny. Z kolei rzęsy jedwabne są właśnie miękkie jak jedwab, stąd ich nazwa. Sztuczne rzęsy mogą być stosowane w metodzie klasycznej 1:1 oraz metodzie objętościowej, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać.

 

Jak jeszcze można stylizować oko na wiosnę?

Nie zapominajmy, że stylizacja oczu to nie tylko rzęsy, ale i brwi. Stylizacja i koloryzacja brwi to idealne uzupełnienie stylizacji rzęs. Na przykład kremowe farbki do brwi to produkt na użytek profesjonalny, a zatem możemy się spodziewać takiej stylizacjami w salonie kosmetycznym. Podkreślają one i modelują kształt brwi, dając im piękną i jednolitą barwę oraz efekt na dłużej do 30 dni. Jedna saszetka to aż 10 zabiegów stylizacji brwi.

Jedna wizyta u kosmetyczki składająca się z zabiegu przedłużenia rzęs z naturalnym efektem oraz stylizacja brwi na przykład farbkami to idealny duet, który pozwoli podkreślić najbardziej wyrazisty element twarzy, czyli oczy. Dobrze wystylizowane oko właśnie dzięki takim zabiegom, wystarczy jako cały makijaż. Nie trzeba już wtedy mocno podkreślać innych części twarzy, bo można przesadzić z efektem, a przecież na wiosnę modny jest lekki i naturalny makijaż. 

Dlaczego warto oddać się w ręce kosmetyczki?

Warto zainwestować w umiejętną stylizację oka w gabinecie kosmetycznym, zamiast obciążać cały rok skórę makijażem i tracić na to dużo cennego czasu. Efekty uzyskane na sztucznych rzęsach mogą być naprawdę piękne, a naturalne wykonanie sprawi, że obserwator nie odróżni sztucznych rzęs od prawdziwych. Oczywiście można uzyskać też mocniejszy efekt, jakim jest na przykład Russian Volume czy efekt Kim Kardashian, gdzie oko wyraźnie ma zwiększoną objętość rzęs. Wszystko zależy od typu urody, predyspozycji w postaci rodzaju rzęs i osobistych upodobań. Można zacząć od lżejszych rzęs aby spróbować jak będzie się je nosiło i czy pasują. Natomiast mocniejsze stylizacje ze sztucznymi rzęsami zostaną na dalszy etap, jeśli  widać, że bardziej wyrazisty efekt pasuje do danego typu urody, osobowości i stylu na co dzień. Profesjonalna stylizacja to długotrwały efekt i wygoda, a zainwestowane pieniądze w takie zabiegi, pomogą osiągnąć nam wymarzony efekt stylizacji oka. 

Marka Wonder Lashes to wysokiej jakości , różnorodne produkty do stylizacji oka, które z powodzeniem są stosowanie w gabinetach kosmetycznych. Farbki i pędzelki do brwi, sztuczne rzęsy i kleje do rzęs, tusze i odżywki do rzęs przedłużanych, szczoteczki do rzęs to tylko wybrane produkty z całej gamy.

Sprawdź również "DOSKONAŁA PRECYZJA W MAKIJAŻU BRWI DZIĘKI PĘDZELKOM WL PRO BRUSH"

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar