2021-12-19

DEKORACJA WNĘTRZ

Pomysł na prezent świąteczny od serca

Święta to czas, kiedy w szczególności myślimy o swojej rodzinie i przyjaciołach. Szczególnie cenne są wspólnie spędzone chwile i radość, którą wywołujemy, obdarowując swoich bliskich prezentami.  Personalizowana galeria zdjęć to pomysł na nieszablonowy prezent, który przywoła wiele wspomnień. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż uśmiech na twarzy w trakcie otwierania pudełka. 

Klasyczne prezenty takie jak perfumy czy gruby sweter są uniwersalne i sprawdzone, ale często też oklepane. Galeria zdjęć to pomysł, który zastąpi świąteczne klasyki i na długo zostanie w naszej pamięci. Najwięcej emocji budzą te przedmioty, w których przygotowanie wkłada się serce. Wspólne zdjęcia z ostatnich wakacji, ślubu czy rodzinnej sesji to piękna pamiątka, którą warto wyeksponować, niż trzymać głęboko w szufladzie. Galeria ścienna pięknie ozdobi każde wnętrze, wypełni je ciepłymi wspomnieniami i stworzy przytulną atmosferę.
 
 
 
 
Frami - wyjątkowy prezent dla wszystkich domowników
Wybór zdjęć wcale nie jest łatwy, ale samo szukanie jest ogromną przyjemnością, która przywołuje mnóstwo radości i sentymentów. Kolejne etapy są dużo prostsze. Specjalny algorytm Frami układa zdjęcia w wybraną kompozycję, następnie dobieramy kolor ramek i gotowe. Resztą zajmie się już Frami, która specjalizuje się w tworzeniu fotograficznych dzieł sztuki. Projekty cieszą się pięknym wykończeniem i ogromną trwałością. Papier nie blednie i przez wiele lat utrzymuje głębie kolorów. Fotografie są obramowane, w pojedyncze, minimalistyczne, ramki, które będą pasowa do każdego wnętrza. Ogromną zaletą jest łatwy montaż, dzięki specjalnemu szablonowi, zdjęcia można powiesić już w kilka minut.
 
 
 
 
 
 

Mnóstwo emocji każdego dnia
Galeria zdjęć to jedyny taki podarunek, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Zdjęcia powieszone na ścianie pełnią funkcję dekoracyjną, dlatego warto umieścić je w centralnym miejscu domu, czy mieszkania, aby codziennie przypominały o najistotniejszych momentach z naszego życia.
 
Grudzień to czas wybierania prezentów świątecznych. Wiele osób zastanawia się nad tym, na co się zdecydować, często zapominając o najlepszych możliwościach. Galeria zdjęć to bardzo oryginalny prezent, który będzie trafiony dla każdego. Szczery i szeroki uśmiech przy odpakowywaniu podarunku gwarantowany! Zamówienia złożone do czwartku włącznie objęte są rabatem 30% (kod CHRISTMAS21) i będą dostarczone jeszcze przed świętami! - opowiada Łukasz Olek, właściciel firmy, która powstała z miłości do fotografii.
 
Aby stworzyć galerie nie trzeba specjalnych umiejętności, ani czasu. Samo projektowanie daje dużo satysfakcji zarówno obdarowanemu jak i osobie wręczającej.
 
Zaprojektuj swoją własną galerię.
 
 
https://frami.app/
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar