2021-11-12

WARTO WIEDZIEĆ

Start wyjątkowego konkursu graficznego „Odkryj siebie z Hebe”

8 listopada br. ruszył konkurs organizowany przez sieć drogerii Hebe pt. „Odkryj siebie z Hebe“. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie grafiki, której zwycięski projekt pojawi się na torbach dostępnych w ogólnej sprzedaży w sklepach Hebe. Część środków ze sprzedaży toreb zostanie przekazana na cele charytatywne.

 

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich artystów – profesjonalistów i amatorów, a jego laureatów wyłoni jury złożone z przedstawicieli wyższych uczelni artystycznych oraz Hebe. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody pieniężne. Nagrody za pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce wynosić będą odpowiednio: 7 000 PLN, 5 000 PLN oraz 3 000 PLN. Ponadto, projekt zwycięzcy pierwszego miejsca zostanie nadrukowany na czarnych torbach z drelichu, które trafią do sprzedaży w drogeriach Hebe, a część środków z ich sprzedaży zostanie przekazana na cele charytatywne.
 
Zasady konkursu są następujące: zadaniem uczestników jest zaprojektowanie nadruku na czarną torbę z drelichu, będącego kreatywną interpretacją hasła „Odkryj siebie z Hebe“. Odpowiednio przygotowany plik, którego wytyczne można znaleźć na stronie konkursu https://www.hebe.pl/odkryjsiebiezhebe.html należy przesłać drogą
mailową na adres: media@hebe.pl.
 
Konkurs trwa od 8 listopada do 5 grudnia 2021 roku – w tym czasie można nadsyłać prace konkursowe. Wyniki zostaną ogłoszone do 22 grudnia 2021 roku.
 
Pełny regulamin konkursu „Odkryj siebie z Hebe“ oraz specyfikacja plików konkursowych dostępne są na stronie https://www.hebe.pl/regulaminy/konkursy/11- 2021-regulamin-konkursu-odkryj-siebie-z-hebe.html.
 
Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować mailowo na adres media@hebe.pl. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar