2021-09-25

Moda ślubna

Największe wydarzenie ślubne tego roku!

 Targi Ślubne Wedding – PGE Narodowy 02-03.10.2021

 
Po wyjątkowo długim i trudnym okresie pandemii dla osób planujących ślub i wesele jak i dla całej branży ślubnej mamy wspaniałą wiadomość: już 02-03 października 2021 na PGE Narodowym Targi Ślubne Wedding odmrażają i zaprezentują w pełnej krasie firmy z sektora ślubno – weselnego,  przygotowane pod każdym względem i w pełni tego słowa znaczeniu na sezon ślubny 2022/23. To pierwsze tak duże wydarzenie ślubne,  z tak dużą ilością wystawców, okazów i wydarzeń współtowarzyszących w czasie  pandemii.
 
 
 
 
Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej, oddzielając się jednocześnie grubą linią od tego co nudne i kiczowate - stawiając na wszystko co modne, oryginalne i na światowym poziomie.
 
W trakcie dwóch dni targowych będziemy mieli okazję podziwiać najnowsze, najpiękniejsze i najmodniejsze modele sukien ślubnych i garniturów na sezon 2022. W nieustających, ekskluzywnych, premierowych pokazach zobaczymy kolekcje znanych i nieznanych dotąd marek i projektantów. Na wybiegu m.in. pojawią się: suknie ekskluzywnej hiszpańskiej marki Tina Valerdi, projekty sukien ślubnych i wieczorowych polskiej projektantki Diany Walkiewicz odnoszącej sukcesy na międzynarodowym rynku modowym, suknie polskiej marki Adria, która to od 30 lat ubiera panny młode nie tylko z Polski.  
 
W trakcie wydarzenia nie zabraknie również prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów z najlepszymi specjalistami z branży. W fantastycznej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych jak również event plannerów, scenografów, dekoratorów … z całej Polski, pragnących, by organizowany przez nich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają pełne kompendium wiedzy i moc różnorodnych inspiracji na idealny ślub i wesele.  
 
Będzie bardzo weselnie, wesoło i tanecznie - w specjalnie wydzielonej strefie zaprezentują się na żywo zespoły grające najlepszą muzykę weselną. Swoją premierę na rynku polskim będzie miał ekskluzywny produkt,  którego nie może zabraknąć na żadnym weselu – szampan o smaku czekolady.
 
Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon. Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie, korzystać ze specjalnej strefy urody i strefy inspiracji.
 
Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wyjątkowo wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, niespodzianek i upominków. 
 
Targi Ślubne Wedding po raz kolejny udowodnią, że w polskiej branży ślubnej i około ślubnej dzieje się wiele! 
 
 
www.targislubnewedding.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar