2021-09-25

Perfumy

THE AMKIRI VISUAL FRAGRANCE™ - pierwszy na świecie zapach w tatuażu

 AMKIRI. WEAR IT. SOMETHING EXCITING WILL HAPPEN. Warszawa, wrzesień 2021 r.

THE AMKIRI VISUAL FRAGRANCE™ - pierwszy na świecie zapach w tatuażu! Unikalny i opatentowany produkt pozwalający na stworzenie na ciele pachnących wzorów właśnie trafia do Polski! AMKIRI™ stworzyło nową kategorię na rynku Beauty.
 
 
 
 
 
 
AMKIRI™ to jedyne na świecie, opatentowane perfumy w atramencie, które umożliwiają stworzenie tymczasowego tatuażu. Inspiracją do powstania marki były kultura zdobienia ciała kultywowana przez wiele nacji na całym świecie od setek lat, sztuka tatuażu, styl uliczny oraz dynamicznie rosnące znaczenie zapachu. Receptura produktu oparta jest na wiedzy założycielki Shoval Shapiro, wyniesionej z renomowanego uniwersytetu Shenkar College of Engineering and Design i domu rodzinnego, w którym od lat projektowano i produkowano kosmetyki.
 
AMKIRI™ integruje dwa najważniejsze zmysły: węch i wzrok, tworząc rytuał jakiego jeszcze nie było. Niesamowity zapach (unisex) oraz atrament i szablony AMKIRI™ dzięki, którym można stworzyć niepowtarzalny look – zdobiąc swoje ciało pachnącymi tatuażami, które z powodzeniem zastąpią lub uzupełnią biżuterię, a także makijaż.  AMKIRI™ jest bardzo proste w użyciu aplikuje się na skórę poprzez specjalny pędzelek, pozwalający użytkownikowi na wykreowanie pachnącego tatuażu. Wystarczy wybrać szablon i przykleić go w wybranym miejscu na ciele, szablon „kolorujemy” atramentem za pomocą pędzelka, odrywamy szablon i gotowe!
 
AMKIRI™ jest wodoodporne, odporne na pot, wegańskie oraz nie zawiera alkoholu.
 
Zapach AMKIRI™ utrzymuje się do 12 godzin, a wzór nawet do 72 godzin! AMKIRI™ to innowacja i technologia. Amkiri to firma działająca w obszarze beauty-high tech, która wynalazła i opatentowała technologię łączącą atrament z długotrwałym zapachem. Marka kreuje nowe postrzeganie zapachu, pozwalając na multisensoryczny odbiór poprzez dodanie formy, wzorów oraz kształtów.
 
ORYGINALNY ZAPACH
AMKIRI™ Otulający zapach AMKIRI powstał na bazie naturalnych esencji. Podstawą jest piżmo i drzewo cedrowe. Nuty serca to wodne kwiaty oraz minerały. Z kolei, nutami głowy są mięta pieprzowa, olejek imbirowy i owoce jałowca. Ten złożony i harmonijny zapach, wchodzi w reakcję z ze skórą, rozwijając się na ciele!
 
Mieszanka naturalnych składników AMKIRI łączy się z unikalną chemią ciała, tworząc złożony, mysłowy zapach, który może być noszony przez każdego.
 
THE WAND - APLIKATORY
The Wand to aplikator Visual Fragrance ™ , specjalnie zaprojektowany do równomiernej i precyzyjnejaplikacji. Każde pociągnięcie zapewnia łatwe i równomierne rozprowadzenie produktu, który nierozlewa się i nie powoduje smug.
 
Pędzelki AMKIRI™ są dostępne w dwóch stylach: The Wand ma szerszy pędzelek, dzięki czemu tworzenie szablonów jest szybkie i łatwe. Freehand Wand to cieniutki pędzelek dedykowany bardziej odważnym twórcom własnych i precyzyjnych wzorów.
 
SZABLONY
W ofercie AMKIRI™ dostępnych jest 6 kolekcji szablonów – STENCILS. Set składa się z 12 arkuszy z szablonami (6 x 2 arkusze).
 
THE MYSTIC - Astrologiczna symbolika i eleganckie motywy botaniczne
THE FLORAL - Klasyczne kwiaty - nieskończenie wszechstronne, zawsze szykowne i zawsze modne.
THE GEOMETRIC - Kolekcja nowoczesnych wzorów geometrycznych.
THE SAVAGE - Kolekcja Savage to propozycja dla odważnych i dzikich, jak mówi sama nazwa.
THE ALPHABET – litery z których można ułożyć imiona, inicjały, słowa.
THE ESSENTIALS (4 karty wzorów x3) - Zestaw klasycznych, najpopularniejszych wzorów: gwiazdki,
kwiaty, serca i korony.
 
ZESTAW AMKIRI WAND & STENCILS ZAWIERA:
? AMKIRI Wand, 10 ml Pachnącego Atramentu ™ Oryginalny Atrament AMKIRI, na ponad 200 użyć
? Kolekcja Mix: 12 arkuszy z szablonami {ponad 100 wzorów}
 
PUBLIKACJE W ŚWIATOWYCH MEDIACH
 
O AMKIRI™ piszą największe światowe media, i są to bardzo pozytywne recenzje.
 
”Widoczne perfumy”, które tchną w Body Art Delikatny zapach” - VOGUE
 
 
„Poza tym, że dobrze wygląda i pachnie, AMKIRI to po prostu świetna zabwa. To wyrafinowany nowysposób na cieszenie się efemeryczną sztuką ciała, a kiedy do pracowników L’Officiel USA dotarłapaczka z AMKIRI, w naszym biurze był to najbardziej ekscytujący poniedziałek od dawna, kiedy wszyscy zaczęli malować na ciałach róże, strzały i inne wzory.” - L’OFFICIEL
 
"Na pewno pamiętaj o Amkiri w sezonie festiwalowym, podczas tańca w słońcu cały czas będziesz wyglądać I pachnieć pięknie.” - Guest of a Guest
 
”Amkiri jest kulminacją wielu wpływów; przede wszystkim to moje doświadczenia z dzieciństwa, edukacji i podróży. Wychowałam się jako córka ekspertów kosmetycznych i przedsiębiorców, więc poczułam powołanie do świata startupów kosmetycznych. Mając doświadczenie w projektowaniu przemysłowym i komunikacji wizualnej, zawsze rzucałam wyzwanie normom. Wszystko zaczęło się od pytania: od lat noszę swoje perfumy – to naprawdę mój podpis. Pomyślałam więc: jeśli zapach jest moim znakiem rozpoznawczym, dlaczego go nie widzę? Połączyłam siły z moją matką Alizą Shavit, która jest chemikiem i zaczęłam eksperymentować. Spędziliśmy w laboratorium wiele godzin, próbując uczynić niewidzialne widocznym. Po dziesiątkach prób udało się znaleźć naszą opatentowaną już , unikalną formułę — pierwszy na świecie wizualny zapach, a dzięki fantastycznym inwestorom i członkom zespołu, spełniliśmy marzenie o Amkiri.” Shoval Shapiro
 
Twórczyni AMKIRI™
„Stworzyliśmy AMKIRI, ponieważ chcemy zainspirować do wyrażania siebie i sprawić, że to, co do tej pory było niewidoczne stanie się widzialne.”
 
 
W Polsce Amkiri można kupić na razie wyłącznie na stronie amkiri.pl
 
„AMKIRI – wear it, something will happen”
 
AMKIRI 10ml zestaw Wand&Stencils Set - 100 szablonów - 159 pln
AMKIRI 5ml zestaw Mini Wand&Stencil Set - 50 szablonów - 89 pln

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar