2021-09-18

WSPIERAMY AKCJE

GIRL POWER – wspieraj kobiety, dzięki nowej kolekcji answear.LAB

 Kobiety inspirują kobiety! answear.LAB prezentuje limitowaną kolekcję ubrań i dodatków 

GIRL POWER. Oryginalne kroje i grunge’owe printy odzwierciedlają kobiecy pazur, siłę i odwagę. 
O wyjątkowości projektu świadczy jego cel – dochód ze sprzedaży trafia do fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, która zmienia na lepsze życie kobiet w Polsce i na świecie.
 
 
 
 
 
Marka answear.LAB, która od roku tworzy kapsuły dedykowane kobietom, wierzy w ich siłę, siostrzeństwo i wzajemne wsparcie. Najnowsza kolekcja GIRL POWER pozwoli wkroczyć w jesienny sezon mocnym, buntowniczym i zdecydowanym krokiem. Propozycje, które znalazły się w limitowanej linii, kwestionują dotychczasowe zasady dress code’u i hołdują wygodzie. Luźna koszula, combat boots, a może statement T-shirt? Wszystkie ubrania zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które są motorem zmian, inspirują i nie boją się żyć na własnych zasadach. Dodatkowo, charakter kolekcji podkreślają motywujące, pełne emocji hasła zawarte na części ubrań. 
 
Dzięki tej kolekcji, chciałam stworzyć coś więcej niż codzienny ubiór, wyrazić więcej niż element mody. Stąd znane motywy wzmocnione o zaangażowane, wspierające  hasła, zachęcające, aby mieć odwagę, sięgać po więcej i próbować nowych rzeczy… Tworząc każdą kolekcję muszę mieć pewność, że znajdzie ona swoje miejsce w świecie i nie będzie wyłącznie interpretacją trendów danego sezonu. - Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB.
 
Od momentu premiery limitowane ubrania i dodatki GIRL POWER wzbudziły ogromne zainteresowanie, a marka answear.LAB zadeklarowała doszycie wybranych, najpopularniejszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom klientek. Artykuły z kolekcji są wykonane z przyjaznych środowisku materiałów: bawełny, bambusa, tencelu z dodatkiem poliestru pochodzącego z recyklingu oraz mają certyfikaty GOTS i Oeko-Tex. Zasada ta dotyczy także butów i dodatków. Masywne workery zostały wyprodukowane w minimalnym nakładzie, a skórę użytą do ich produkcji pozyskano jako produkt uboczny ze zrównoważonych hodowli. Z kolei uniwersalne torebki, swoim rozmiarem odwołujące się do potrzeby przenoszenia w nich kobiecego „życiorysu”, są w całości wykonane z przetworzonych włókien poddanych recyclingowi.
 
Girl Power! Okażmy wsparcie kobietom na całym świecie
Każda z nas, niezależnie od miejsca zamieszkania czy pochodzenia, powinna mieć możliwości godnego życia na własnych zasadach. Dlatego dochód ze sprzedaży kolekcji Girl Power trafi do fundacji UNAWEZA, założonej przez Martynę Wojciechowską w 2019 r. Organizacja ta dodaje kobietom z całego świata skrzydeł poprzez wyrównywanie szans społecznych, ekonomicznych i prawnych oraz pomaga osobom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. 
 
W sesji wizerunkowej promującej kolekcję wystąpiła Paulina Przybysz, dyrektorka artystyczna Women’s Voices Bydgoszcz, wydarzenia którego partnerem głównym jest Answear.com. Piosenkarka przyczyniła się również do powstania części haseł widocznych na ubraniach – werbalizujące nasze emocje komunikaty są dobitnym manifestem kobiecej siły i odwagi.
 
Limitowana kolekcja Girl Power jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com: https://answear.com/s/lab-girl-power
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar