2021-09-14

WARTO WIEDZIEĆ

5 najlepszych luksusowych prezentów

Tagi: prezent

 Kto z nas nie marzył, aby choć raz otrzymać naprawdę luksusowy prezent? Dla każdego luksus może oznaczać coś innego, jednak zdecydowanie najczęściej termin ten jest kojarzony z przepychem, bogactwem i czymś, co na co dzień pozostaje zwykle poza zasięgiem. Jeśli wiesz, że zbliża się okazja, aby obdarować kogoś, kto jest dla Ciebie ważny luksusowymi prezentami, świetnie trafiłeś! W Katalogu Marzeń mamy mnóstwo pomysłów na luksusowe prezenty, które przypadną do gustu każdemu. Znajdź luksusowe prezenty, dzięki którym obdarowani spełnią swoje marzenia i podaruj im tę możliwość już niebawem. Skorzystaj z naszych inspiracji, a potem ruszaj do sklepu online i szukaj idealny, luksusowych prezentów pod tym linkiem: https://katalogmarzen.pl/pl/k/luksusowe-prezenty.

 

 

 

Luksusowe prezenty – czyli właściwie jakie?

Zgodnie z definicją znalezioną w słowniku, aby prezent mógł zostać uznany za luksusowy, powinny wyróżniać go trzy cechy:
  • wysoka cena,
  • wysoka jakość wykonania
  • oraz niewielka dostępność, czyli trudności w zdobyciu go przez poszukującego.
Czy to jednak zawsze prawda? W Katalogu Marzeń dobrze wiemy, że nie i właśnie to udowadniamy! Luksusowe prezenty, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, pozwolą obdarowanemu przenieść się do świata głębokiego wypoczynku, wznieść się ponad chmury, albo wziąć udział w wyjątkowej podróży, dzięki której będzie można odkryć piękno otaczającego świata. Luksusowe prezenty to według nas wszystkie te, dzięki którym czas płynie odrobinę wolniej niż zazwyczaj. To także takie podarunki, dzięki którym nie ma mowy o nudzie czy przewidywalności. Bo luksus oznacza dla nas możliwość spełniania marzeń, która jest na wyciągnięcie ręki. Sprawdź, jakie luksusowe prezenty możesz już niebawem podarować swoim bliskim i przyjaciołom.
 

Z jakich okazji wręczać luksusowe prezenty?

Luksusowe prezenty możesz wręczyć z każdej, dowolnie wybranej okazji. Okrągłe urodziny? Kolejna rocznica związku? Dzień Mamy, który chcesz świętować ze swoim rodzicem w wyjątkowy sposób? Luksusowe prezenty nadadzą się idealnie na każdą z tych dat! Sprawdź, jakie propozycje takich właśnie podarunków przygotowaliśmy w Katalogu Marzeń i dobierz upominek do bliskiej Ci osoby. Luksusowe prezenty od dawna nie są już dawana tylko na „naprawdę ważne, uroczyste okazje”. Wszystko dlatego, że każdy dzień jest na tyle wyjątkowy, by celebrować go w niecodzienny sposób.
 

Czy luksusowe prezenty muszą być drogie?

Chociaż oficjalna definicja luksusu głosi, że tak – nasi doradcy do spraw marzeń świetnie wiedzą, że to nie zawsze prawda. Luksus dla wielu z nas znaczy całkiem coś innego i dlatego, zanim wybierzemy luksusowe prezenty, warto dowiedzieć się więcej o obdarowywanym. Dla najbardziej zabieganej businesswoman luksusowe prezenty to takie, które pozwolą im odnaleźć choć odrobinę czasu dla siebie, na przykład sesja zdjęciowa z metamorfozą. Luksusowe prezenty dla ukochanego taty mogą oznaczać męski wieczór spędzony w SPA albo możliwość wzbicia się w powietrze na pokładzie niewielkiego samolotu. Nie każdy z tych podarunków musi być drogi, ale każdy sprawi prawdziwą radość.

 

5 pomysłów na luksusowe prezenty dla wszystkich marzycieli

Wśród pięciu najchętniej wybieranych luksusowych prezentów z Katalogu Marzeń można znaleźć m.in. skok ze spadochronem, szaloną jazdę za kierownicą Lamborghini Gallardo czy pierwszy kurs pilotażu. Nie brakuje też pomysłów na luksusowe prezenty dla dwojga, jak choćby pełen zabiegów weekend spędzony w salonie SPA w towarzystwie ważnej dla nas osoby.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar