2021-08-16

Pielęgnacja ciała

Loteria Neutrogena® – pielęgnuj siebie i wygraj!

Dzięki marce Neutrogena® Twoja codzienna pielęgnacja to nie tylko gwarancja idealnie zadbanej skóry, ale też szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Weź udział w zabawie i wygraj wspaniały samochód Citroën C1, a także codzienne nagrody pieniężne w wysokości 500 zł oraz 5 x zestaw kosmetyków! 

 

 

 
Nie lubisz czekać na rezultaty troski o skórę? Efekty chcesz widzieć „od ręki”? Marka Neutrogena® doskonale rozumie te potrzeby i dlatego tworzy kosmetyki, które pomagają ludziom na całym świecie w równie szybkiej i skutecznej, co przyjemnej i relaksującej pielęgnacji. Już jedna aplikacja wystarcza, by poczuć różnicę na skórze! Tak jak jeden paragon wystarczy, by poczuć różnicę… w kosmetyczce, na koncie lub w garażu!

Nagroda na paragon, czyli akcja-rejestracja!
 
Pielęgnuj siebie na co dzień - każdego dnia dbaj o siebie – znajdź chociaż krótką chwilę na troskę o skórę. Aby wziąć udział w zabawie kup produkty marki Neutrogena® za min. 25 zł, zarejestruj paragon zgodnie z instrukcjami na dedykowanej stronie www.neutrogena.com.pl/loteria od 14.08.2021 r. do 24.09.2021 r. Pamiętaj, że możesz zgłosić ich wiele, co tylko zwiększa szansę na wygraną. A jest o co grać!

Citroën C1 Feel, czyli poczuj wygraną!
 
Po zarejestrowaniu paragonu od razu poznasz efekt – dowiesz się, czy wygrałaś jedną z nagród pieniężnych w kwocie 500 zł lub zestaw kosmetyków. Ale to nie wszystko, każdy paragon daje szansę na wygranie Citroëna C1 w finale loterii! A Citroen C1 w wersji Feel to miejski samochód pełen radości! Mały, ale zwinny i szybki. Doskonały do miejskiej dżungli! I idealny dla Ciebie, więc daj sobie szansę, by się o tym przekonać! 
 
Regulamin loterii dostępny na stronie www.neutrogena.com.pl/loteria 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar