2021-08-16

Diety

Letnie wypady w kobiecym stylu! Crunlight – takie jak Ty!

Letnią pogodę dobrze wykorzystać na spacery po pobliskim parku, plaży czy lesie. Przebywanie na świeżym powietrzu ma bowiem pozytywny wpływ na samopoczucie – to doskonały sposób na relaks.  Aby uczynić te chwile jeszcze przyjemniejszymi, warto spakować do torebki pyszne smakołyki, które można chrupać, gdy tylko poczujemy na to ochotę. Wielozbożowe chrupki Crunlight to perfekcyjna wytrawna przekąska na każde wyjście. Idealnie pasują do każdej kobiecej torebki. 

 

 

 
Każda kobieta potrzebuje chwili relaksu. Jednym ze sposobów na popołudniowy chill mogą być długie (lub krótkie) spacery. Oprócz butelki z wodą, która jest niezbędna podczas upalnych dni, warto zabrać ze sobą również smaczne przekąski. Crunlighty to wielozbożowe chrupki, które będą świetnym kompanem podczas każdego spaceru. Przekąski Crunlight idealnie nadają się oczywiście nie tylko na piesze wycieczki – w pojedynkę, czy z przyjaciółką, ale także do zabrania do pracy. Można wybrać ulubiony smak i cieszyć się nie tylko ich chrupkością i lekkością. Dzięki poręcznemu opakowaniu pasują zarówno do torebki, jak i plecaka. Crunlighty nie zawierają barwników, oleju palmowego i wzmacniaczy smaku, a ich opakowanie nadaje się do recyklingu.
 
Crunlighty dostępne są w czterech aromatycznych smakach: jalapeno, pomidor z bazylią, słodka papryka oraz fromage. Pikantne, intensywne, a może delikatne? Każdy znajdzie coś dla siebie! 
 
Crunlighty to idealne przekąski dla każdej kobiety. Wypoczywaj na łonie natury i ciesz się pięknym dniem chrupiąc swój ulubiony smak. Crunlighty pasują na każde wyjście!  
 
Chrupki wielozbożowe Crunlight dostępne w smakach: jalapeno, pomidor z bazylią, fromage i słodka papryka – cena: 2, 50 zł/op. 70 g
 
 www.facebook.com/Crunlight
 www.instagram.com/crunlight
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar