2021-08-11

CIEKAWOSTKI

Celebruj wyjątkowe momenty z przyjaciółkami

 Odkryj labirynt kobiecości i celebruj wyjątkowe momenty z przyjaciółkami

– zdobądź Labyrinth Magic BOX od Vinex Slaviantsi Poland
 
Girls just wanna have fun! Wygraj Labyrinth Magic BOX i uwolnij radość w gronie najbliższych osób. Vinex Slaviantsi Poland swoją akcję Labyrinth Magic Girls dedykuje wszystkim kobietom. Jej celem jest celebrowanie wspaniałych wspólnych momentów z Twoją przyjaciółką. Zabawa przeznaczona dla osób pełnoletnich, trwa do 3 października 2021 roku. 
 
 
 
 
MagicPOWER – bo łączy Was niezwykła SIŁA kobiecości
Przyjaźń to ENERGIA, która napędza nas każdego dnia. To ona mobilizuje i wspiera. Bez niej nie byłoby kobiecego, obiektywnego punktu widzenia i niepowtarzalnych wspomnień. Akcja Labyrinth Magic Girls ma na celu pokazanie wszystkim siły płynącej z kobiecej przyjaźni. Wiemy, jak ważna jest MOC relacji, dlatego nagradzamy ją #magicBOXEM i świętujemy z Wami. Jeśli Twoja przyjaźń zasługuje na rozgłos, a Twoja przyjaciółka jest niezastąpiona, opowiedz nam Waszą historię. Niezależnie od tego, jak długo się znacie, pamiętajcie – przyjaźń to SIŁA!
 

Wejdź do GRY, wejdź do Labyrinthu kobiecości i zdobądź Magic BOX
 
KROK 1: Wejdź na stronę www.labyrinth.pl.
KROK 2: Uwolnij swoją kreatywność i magię kobiecości, płynącą z prawdziwej przyjaźni. Skorzystaj 
z formularza – DODAJ zdjęcie z przyjaciółką/przyjaciółkami.
KROK 3: W krótkiej wiadomości opisz, jak się poznałyście. Opowiedz Waszą historię. 
 
 
WYGRAJ Labyrinth Magic BOX – imprezową przesyłkę Labyrinthu do celebrowania wspólnych wyjątkowych chwil. W pudełku znajdziesz: wino marki Labyrinth, intrygującą karcianą grę towarzyską, VEGE przekąskę Take&Go marki OLE!, zestaw kieliszków do wina dla Ciebie i Przyjaciółek, wygodny otwieracz do wina, zestaw balonów i imprezowe konfetti. Co tydzień do zdobycia 10 magicznych pudełek – idealnych na Wasz wspólny, kobiecy wieczór.
 
 
Walcz o NAGRODĘ SPECJALNĄ Labyrinth
Zdobyłaś Magic Box? Pochwal się tym na swoim profilu na Instagramie – opublikuj zdjęcie z naszym BOXem. Najciekawsza relacja otrzyma nagrodę specjalną, czyli dwa zestawy wina marki Labyrinth. 
Daj się poznać i wygrywaj. Niech moc kobiecości będzie z Wami!
Szczegóły akcji znajdują się na Instagramie Vinex Slaviantsi Polska: @vinex_slaviantsi 
oraz na Facebook @VinexSlaviantsi.
 
Więcej: www.labyrinth.pl.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar