2021-08-10

KSIĄŻKA

Książka Anny Szczęsnej DZIEWCZYNA Z WIATREM WE WŁOSACH

 Anna Szczęsna


DZIEWCZYNA Z WIATREM WE WŁOSACH

Między stronami życia

Tom 2
 
 
 
 
 
To historia o sile przyjaźni. O miłości szczerej i głębokiej, dla której nie istnieją żadne przeszkody. Ta opowieść, malowana całą gamą uczuć, podbarwiona dawką subtelnego humoru, z urokliwym Toruniem w tle, tworzy tak oryginalny pejzaż ludzkich zachowań, że nie sposób się nią nie zachwycić. Dla mnie to wyjątkowa książka. Polecam z całego serca! 
 
Dorota Gąsiorowska, 
autorka powieści obyczajowych
 
 
 
 
 
Perypetie miłosne prosto ze świata literacko-wydawniczegoKolejne przygody bohaterów powieści Dziewczyna, która patrzyła w słońceDrugi tom cyklu Między stronami życia
 
 
Marlena – agentka Michała, mistrza literackich horrorów, i przyjaciółka Justyny, autorki bestsellerowych romansów – robi wszystko, aby wyciągnąć dwójkę pisarzy z twórczej niemocy. Gdy sprawy wydają się zmierzać we właściwym kierunku, na horyzoncie pojawia się jej brat Krzysiek, który wpadł w tarapaty finansowe. Problemy Krzyśka stają się problemami Marleny, jedyną szansą na ratunek jest dla niej przyjęcie nietypowego zlecenia. Ma napisać autobiografię milionera Seweryna Mazura. Jednak podjęcie tej decyzji niesie za sobą bardzo poważne konsekwencje. Czy Marlenie uda się z nimi zmierzyć?
 
 

Anna Szczęsna – autorka powieści obyczajowych, ceniona za wnikliwe, pełne ciepła i głębokiego zrozumienia opisy relacji międzyludzkich. Wegetarianka, miłośniczka dobrego filmu i literatury. Prowadzi strony autorskie na Facebooku: Anna Szczęsna – książki, które same się czytają i Instagramie: @anna_szczesna_autorka. Mieszka w Toruniu.
 
Dziewczyna z wiatrem we włosach stanowi drugi tom cyklu Między stronami życia i jest dwunastą wydaną powieścią autorki. Poprzednie to: Smutek Gabi (2014), Jutro pachnie cynamonem (2015), Gang różowych kapeluszy (2016), Myśl do przytulania (2017), Trzykrotka (2018), Testerka szczęścia (2019), Iskierka nadziei (2019), Szepty drewnianych papug (2020), Krokodyl w doniczce (2020), Sztuka dawania prezentów (2020) i Dziewczyna, która patrzyła w słońce (2021).
 
 
Premiera: 25 sierpnia 2021
 
Wydawnictwo Kobiece
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar