2021-08-04

Pielęgnacja ciała

Intymnie i z czułością - nowości od OnlyBio.life

Każde ciało zasługuje na troskę i świadomą pielęgnację. Warto wsłuchiwać się w jego potrzeby, odkrywając w sobie siłę kobiecości. Otaczajmy je czułością, dając mu to, co najlepsze w każdej dziedzinie! O miejsca intymne z największą troską zadbają nowości marki OnlyBio Life.  

 

 
W portfolio marki pojawiły się naturalne i bezpieczne produkty do higieny intymnej: hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej oraz prebiotyczny płyn do higieny intymnej (16,99 zł/ 250 ml). Wegańskie, ekologiczne i certyfikowane nowości zostały opracowane tak, by skutecznie chronić naturalną mikroflorę okolic intymnych. Produkty przeznaczone są do codziennej higieny, a dodatkowo idealnie sprawdzą się także podczas golenia.
 
Emulsja z największą delikatnością zadba o wrażliwą, skłonną do podrażnień, alergii i infekcji skórę okolic intymnych. Przyniesie jej ukojenie, zapewniając jednocześnie właściwą ochronę. Jej formuła oparta jest o prebiotyki, które odbudowują i wzmacniają naturalny mikrobiom okolic intymnych, aloes, który nawilża, łagodzi i chroni oraz kwas mlekowy, pomagający utrzymać prawidłowe pH. Dzięki takiej kompozycji składników codzienne stosowanie emulsji redukuje ryzyko podrażnień i infekcji.
 
Płyn, dzięki formule prosto z natury, zabezpiecza naturalną mikroflorę okolic intymnych, przywracając także równowagę PH. W składzie płynu również znajdują się odbudowujące i wzmacniające mikrobiom prebiotyki. Dodatkowo jego formułę uzupełnia lewan z rzepaku, który silnie nawilża skórę, chroniąc ją przed przesuszeniem. W składzie znajduje się również kwas mlekowy, który zapewnia prawidłowe pH. Przy regularnym, codziennym stosowaniu płynu można zminimalizować ryzyko wystąpienia infekcji, na które narażone są miejsca intymne. 
 
Opracowane przy współpracy z dermatologami produkty posiadają Rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
 
COSMOS NATURAL certyfikowany przez Ecocert Greenlife na zgodność ze standardem COSMOS. 
 
Formuły są w 100% wegańska i cruelty free, potwierdzona przez największą światową organizację Vegan Society.
 
Produkty dostępne na stronie onlybio.life oraz w drogeriach Rossmann.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar