2021-07-27

KSIĄŻKA

Dla małych fanek tańca i baletu

Nowa seria dla dzieci „Baletowa Ekipa” będzie miała premierę 11 sierpnia. To książki o przyjaźni, pokonywaniu trudności i relacjach z rówieśnikami. To idealna propozycja dla małych fanek tańca i baletu – do czytania samodzielnego lub z rodzicami.

 


Tom 1.

Baletowa Ekipa. Nowa uczennica
 
Choć Millie od dawna marzyła o zapisaniu się na balet, pierwsza lekcja nie przebiegła tak, jak się spodziewała. Kroki były trudne, a grupa przyjęła ją chłodno. Na szczęście przypadkiem natknęła się na Baletową Ekipę, grupę uroczych króliczków mieszkających w szkole tańca. Czy dziewczynce uda się zostać prawdziwą baletnicą? Czy znajdzie przyjaciół w nowej grupie? I czy uda się utrzymać istnienie gadających króliczków w tajemnicy?
 
 

Tom 2.

Baletowa Ekipa. Zatańczmy!
 
Millie to wesoła sześciolatka, która kocha balet. Gdy dowiedziała się, że weźmie udział w przedstawieniu tanecznym, od razu wzięła się do pracy. Ćwiczyła w każdej wolnej chwili. Niestety wkrótce zaczęła mieć wątpliwości. Nie była pewna, czy będzie miała odwagę wystąpić przed publicznością. Przyjaciele z Baletowej Ekipy, puchate króliczki, raczej nie mogły jej w tym pomóc – w końcu nikt nie może dowiedzieć się o ich istnieniu. Czy Millie uda się pokonać tremę?
 
 
 
Swapna Reddy, znana również jako Swapna Haddow, mieszka w Nowej Zelandii z mężem, synem i psem o imieniu Archie. Zdobyła wiele nagród literackich. Gdyby nie pisała książek, to chciałaby prowadzić agencję detektywistyczną albo myć okna, ponieważ jest bardzo ciekawska.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar