2021-07-26

KSIĄŻKA

Aniela Bogusz "Lil Masti" z e-bookiem "Silna kobieta - dziewczyno, bądź królową!"

 Aniela Bogusz – znana jako Lil Masti – pod koniec sierpnia stoczy walkę 

z byłą mistrzynią świata w boksie. W swoim e-booku o kobiecej sile na moment opuszcza gardę…
 
 
 
 
 
 
 
„Silna kobieta – dziewczyno, bądź królową!” to motywacyjny e-book Anieli Bogusz, opowiadający o sile drzemiącej w kobietach. Autorka mierzy się w nim z trudnościami, jakie spotykały ją w dzieciństwie i odsłania nieznane dotąd opinii publicznej szczegóły z jej życia. Dziś, ze wszystkimi lekcjami, jakie wyniosła z tych niełatwych doświadczeń, przygotowuje się do walki z byłą mistrzynią świata w boksie.
 
W swoim e-booku „Silna kobieta – dziewczyno, bądź królową”, dostępnym na platformie fansi.pl, Lil Masti wraca pamięcią do lat swojego dzieciństwa i opowiada o trudnych doświadczeniach. Wspomina niekomfortowe warunki, w jakich przyszło żyć jej i jej rodzinie:
 
„Dużo ludzi myśli, że żyłam w pałacu, a ja wychowałam się w drewnianym domku na wsi, w bardzo skromnych, wręcz spartańskich warunkach. Zimą często zamarzały nam rury z wodą i budziliśmy się zmarznięci. Były takie lata, że w lodówce znajdowałam tylko kawałek pasztetu, mielonki i trochę żółtego sera. Często brakowało nam pieniędzy na podstawowe opłaty.”
 
Influencerka szczerze mówi także o chorobie alkoholowej ojczyma, wyjaśniając, jak to na nią wpłynęło:
 
„Dziś mogę o sobie powiedzieć: „jestem DDA”, tj. „jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholika”. W domu, w którym żyje alkoholik, często pojawia się tzw. „dziecko bohater”, które broni bliskich. Ja byłam takim dzieckiem. Stawałam w obronie mamy i młodszego rodzeństwa.”
 
Aniela Bogusz dzieli się swoimi doświadczeniami z kobietami, które, podobnie jak kiedyś ona, znalazły się w trudnym momencie życia. Autorka przekazuje inspirujące i praktyczne porady o odkrywaniu w sobie piękna i siły. Lektura odsłania tajemnice akceptacji i wdzięczności, uczy, jak stawiać granice i skutecznie dążyć do celu. E-book jest apelem do kobiet, aby uwierzyły w siebie i śmiało sięgały po to, co dla nich najlepsze.
 
„Bycia silną możesz się nauczyć. Nie wmawiaj sobie, że jesteś słaba, bo taką masz naturę. Nie musisz być zdana na łaskę innych. Możesz wziąć własne życie we własne ręce. Przecież to Ty jesteś kowalem swojego losu i tylko od Ciebie zależy, jak żyjesz i jak będziesz żyć.”
 
W naznaczonym trudnościami i traumatycznymi wydarzeniami dzieciństwie autorka inspirującego e-booka znajduje źródło swojej motywacji i odwagi. Dziś silniejsza niż kiedykolwiek, przygotowuje się do walki, w której zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie – Ewą Brodnicką. Walka odbędzie się 28 sierpnia, podczas gali HIGH League. Aniela Bogusz ma na swoim koncie dwie imponujące wygrane – z Martą „Linkimaster” Linkiewicz oraz z Adrianną „Flychanelle” Śledź.
 
E-book Lil Masti „Silna kobieta – dziewczyno, bądź królową!” dostępny jest w sprzedaży na platformie fansi.pl (https://marketplace.fansi.pl/products/silna-kobieta).
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar