2021-07-15

Oczy

Hit tego lata: wodooporne cienie do powiek Single Power Eyeshadow od IsaDora!

Tego lata w planach mamy ciągłe przebywanie na dworze. Ale upał nie rozpieszcza, więc jeśli chcemy wyglądać zjawiskowo wystarczy nam lekki podkład i cień do powiek, który nie rozmaże się przy pierwszej kropli potu. IsaDora do swojej oferty dodaje wodooporne cienie do oczu Single Power Eyeshadow w 5 kolorach! 

 

 

 
Wakacje to czas, gdy mało uwagi poświęcamy swojemu makijażowi. Najczęściej, ciężkie formy zachowujemy na ciepłe wieczory, gdy upał lekko zaczyna odpuszczać, a za dnia jedynie smarujemy się lekkim kremem z filtrem dla nawilżenia. Jednak co zrobić, gdy za chwilę mamy ważne spotkanie, a 32 stopnie to temperatura w cieniu? Wystarczą dwa produkty: lekki podkład i nowe, wodooporne cienie od IsaDory! 
 
Ultra gładkie i odporne na pot, rozmazania a niekiedy nawet lekkie kąpiele! Single Power Eyeshadow Water-Resistant - to cienie o lekkiej teksturze i formule długotrwałego koloru o wykończeniu perłowym i matowym. Mała ich wielkość pozwoli na zabranie w każdą, nawet najdalszą podróż. Kolekcja 5 odcieni zawiera neutralne beże, perłowe róże, delikatny błękit i brąz – idealne by mieszać, blendować i próbować! 
 
Stwórz swój ulubiony, letni makijaż na upały wraz z Single Power Eyeshadows WR od IsaDory!
 
Pojedynczy cień do powiek Single Power Eyeshadow WR jest dostępny w sklepie online www.sklep-isadora.pl oraz w drogeriach tradycyjnych na terenie całego kraju. 
 
Pojedynczy cień do powiek Single Power Eyeshadow WR, – 49,00 PLN
 
 
Wszystkie produkty są dostępne w drogeriach tradycyjnych na terenie całego kraju oraz w naszych sklepie online www.sklep-isadora.pl 
 
Więcej informacji znajduje się również na:
Stronie www, Facebook’u oraz Instagramie.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar