2021-07-14

Oczy

Odkryj piękno swoich brwi i rzęs z RADICAL®

Brwi i rzęsy są ważnymi punktami przyciągającymi uwagę na naszej twarzy. Trend na ich piękny wygląd nie słabnie, dlatego postaw na prawdziwe wyrafinowanie i wykreuj wyrazisty look. Niezależnie od tego, czy chcesz nadać swoim brwiom naturalny wygląd, lub zintensyfikować spojrzenie poprzez podkreślenie rzęs, marka RADICAL® oferuje specjalistyczne preparaty z linii LASH ARCHITECT, które umożliwią skuteczną regenerację, zagęszczenie, wzmocnienie i przyspieszenie ich wzrostu. Nic tak nie doda Ci uroku, jak podkreślone brwi, które idealnie obramują oczy oraz długie, urzekające rzęsy, dające hipnotyzujący efekt.

 

 

  
Gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące brwi i rzęsy już po 14 dniach! Innowacyjne produkty marki RADICAL ® LASH ARCHITECT zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo codziennej pielęgnacji. Zaawansowane formuły preparatów wykorzystują siłę innowacyjnych składników aktywnych: BIMATOPROST to jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, LASH BOOSTER łączy ekstrakty ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika z prowitaminą B5, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy, natomiast REPAIR BOOSTER jest połączeniem ekstraktu ze skrzypu polnego z olejem rycynowym, kwasem hialuronowym, biotyną, które odżywiają brwi. 
 
Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs LASH ARCHITECT
Produkt zawiera zaawansowane, najskuteczniejsze składniki aktywne – BIMATOPROST i LASH BOOSTER. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy marzą o pięknych, długich rzęsach. Szczególnie polecany osobom, których rzęsy są naturalnie słabe, krótkie lub zostały zniszczone. Dla pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia rzęs należy przeprowadzić pięciomiesięczną kurację. 
 
Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi LASH ARCHITECT
W swojej formule zawiera BIMATOPROST i REPAIR BOOSTER. Regularne stosowanie pomaga nadać brwiom odpowiedni kierunek wzrostu, ujarzmiając niesforne włoski. Doskonałe dla osób posiadających słabe i przerzedzone brwi. Serum może być stosowane na makijaż permanentny, a także po hennie brwi. Opakowanie o pojemności 4ml, wystarcza na cały okres trwania kuracji – do 4 miesięcy. 
 
Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs: 39,99 zł/ 4 ml 
Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi: 39,99 zł/ 4 ml
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar