2021-07-01

Włosy

Dobry fryzjer, czyli jaki?

Zły fryzjer to postrach każdego, kto chociaż raz został nieprawidłowo obsłużony w salonie fryzjerskim oraz nie wiedział, co zrobić z własnym wizerunkiem, aby powrócić do zwyczajności. Nie każdy ma szczęście trafić na specjalistę, jaki cieszy się zaufaniem oraz uznaniem pozostałych klientów. Czym się kierować dobierając salon fryzjerski?

 

 

 

 

Odpowiedni salon fryzjerski

Odpowiedni salon fryzjerski zrealizuje twoje wymagania oraz twoje oczekiwania. By naprawdę do tego doszło, fryzjer musi się słuchać. Nie winien iść do strzyżenia zaraz po dwudziestosekundowej rozmowie. W początkowej kolejności winien dać ci możliwość na pokazanie twoich specyficznych wymagań. To, iż jakaś fryzura jest obecnie popularna, nie oznacza nigdy, iż ty także musisz chcieć ją mieć. Jeśli prosisz tylko o podcięcie końcówek, powinnaś wyjść z salonu z podciętymi końcówkami, natomiast nie z podwójnie krótszymi włosami lub małymi pasemkami.

Kim jest odpowiedni fryzjer?

Aby odnaleźć kogoś dobrego dla nas musimy zastanowić się co tak rzeczywiście znaczy odpowiedni fryzjer. Naszym zdaniem jest to ktoś, kto może odwzorować każdą fryzurę ze zdjęcia, lub także z opisu. Jest to też ktoś taki, kto pokazuje się wielką wyobraźnią oraz będzie umiał dostosować fryzurę do kształtu twarzy, wieku oraz zainteresowań klienta. Odpowiedni fryzjer będzie dokładnie poprawiał fryzurę tak długo, aż klient będzie w stu procentach szczęśliwy oraz odbierze telefon chociażby późną porą jedynie po to, aby wpisać Cię na listę przyjęć.

Ważna jest dezynfekcja

Dezynfekcja to zasada w każdej dziedzin, niezwykle cenimy sobie fryzjerów, jacy chwalą się nią. Doskonałym nawykiem jest, kiedy osoba obcinająca oczyszcza wszystko przy nas, dzięki temu czujemy się pewnie. Nie bójmy się jeżeli fryzjer w Pszczynie popsika środkiem czyszczącym nożyce tuż przed ich wykorzystaniem na własnej głowie - to niezwykle dobrze o nim świadczy natomiast my możemy zamknąć oczy oraz się odprężyć.

Znajdź fryzjera w pobliżu pracy czy miejsca zamieszkania

Choćby jeśli fryzjer ma dobre opinie, i jest oddalony bardzo od Twojego zakładu pracy lub domu – nie należałoby korzystać spośród jego usług. Droga oraz czas jaki na nią przeznaczysz będzie droższa aniżeli usługa w salonie. Z tego powodu zlokalizuj ulubionego fryzjera niedaleko miejsca Twojego zamieszkania, lub biura. W ów sposób zaoszczędzisz na dojazdach, natomiast terminy dopasujesz do czasu wolnego czy np. odwiedzisz fryzjera po godzinach pracy. Pamiętaj, iż nie należałoby przyzwyczajać się do danej osoby. W salonach mogą panować rotacje pracowników.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar