2021-06-22

ROZRYWKA

Doda zawsze zaskakuje stylizacjami!

 Polsat SuperHit Festiwal: Doda zawsze zaskakuje stylizacjami! Mamy zdjęcia z przymiarek!


Już 25 i 26 czerwca na żywo w Polsacie, prosto z Sopotu Polsat SuperHit Festiwal! To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a wśród nich Doda!
 
 
 
 
Artystka jest jedną z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich wokalistek. Słynie nie tylko z fenomenalnego głosu, ale i z odważnych kreacji. Dlatego występy Dody są zjawiskowe i budzą ogromne emocje wśród jej fanów. Natomiast jej zdjęcia w dopracowanych do perfekcji i wyjątkowych stylizacjach scenicznych robią furorę w sieci! Spektakularne, a nawet ekstrawaganckie stroje Dody zawsze zaskakują. Jakimi kreacjami tym razem zadziwi publiczność w sopockiej Operze Leśnej i widzów Polsatu? Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z przymiarek jednej z nich! Trudno oderwać wzrok od nowej sukienki Dody! Przekonajcie się sami!
 
- To jest sukienka, na którą  zużyliśmy ponad 80 m bieżących łańcucha, który był pozłacany. Doda specjalnie ściągała go z Dubaju! Inaczej nie zdążylibyśmy w tak krótkim terminie, żeby do nas doszedł. Oprócz tego sukienka jest wysadzana kryształami Swarovskiego i waży ok. 15 - 16 kg. Idziemy w wielki Hollywood!- zdradza projektant Konrad Bikowski z Queens Factory.
 
- Wyszywana była ręcznie przez kilkanaście godzin, przez  kilka dni z rzędu. Ale było warto, bo efekt jest spektakularny - cieszy się Doda.
 
A już 26 czerwca Doda wystąpi w koncercie „Najlepsi z Najlepszych” podczas Polsat SuperHit Festiwal.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar