2021-06-08

Bielizna

Piękno i siła

 Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA

 

 

 
 
LABELLAMAFIA to kwintesencja siły, seksapilu i kobiecości. Ubrania marki to przede wszystkim sportowa odzież najlepszej jakości. I nie tylko! LABELLAMAFIA może towarzyszyć Ci w każdej chwili, bez względu na to czy znajdujesz się właśnie na siłowni, czy na tropikalnej, dzikiej plaży.  
 
LABELLAMAFIA została założona w 2007 roku, przez Alice Matos, której Instagram zainspirował i zmotywował tysiące osób do dbania o formę i do nabrania pewności siebie. Twarzami kolejnych kolekcji marki stały się znane postaci południowego świata sportu – np. argentyńska modelka fitness @rusha.life. W tym roku, kampania jest naprawdę gorąca! Wszystko dzięki siostrom: @biaebiancaferres, które są międzynarodowymi gwiazdami w dziedzinie pływania synchronicznego, a także – twarzami najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych LABLELLAMAFIA!
 
Brazylijki Bia i Bianca Ferres utożsamiają wszystkie najważniejsze dla marki wartości.  Są niezłomne i pewne siebie. Silne, ale jednocześnie uwodzicielskie i kobiece. Prowadzą aktywny tryb życia i z dumą prezentują jego efekty.
 
Najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych marki LABELLAMAFIA to przede wszystkim hołd dla odważnych fasonów i wyraźnych wzorów. Modele dostępne są zarówno w wersji jednoczęściowej, jak i bikini. W propozycjach na sezon SS21 znajdziemy plażowe biustonosze z trójkątnymi miseczkami, typu bandeau, czy strój onesie o geometrycznej formie. Dolna część kostiumów jest zazwyczaj mocno wycięta – idealna żeby schwytać prawdziwie brazylijską opaleniznę! ??
 
Produkty marki LABELLAMAFIA znajdziesz na stronie oficjalnego dystrybutora: www.mmsport.pl oraz na www.answear.com i www.modivo.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar