2021-06-08

KSIĄŻKA

I love KOREA Daniel Tudor Tętniący energią przewodnik kulturowy!

 
 
 
 
  •  Odkryj świat k-popu, taekwondo, Gangnam Style i kimchi!
  • Wyrusz w podróż po zaułkach Seulu i zakamarkach koreańskich trendów!
  • Poznaj tętniący energią przewodnik kulturowy, który porwał serca czytelników na całym świecie. 
 
Daniel Tudor, brytyjski dziennikarz, pisarz i przedsiębiorca od kilku lat mieszkający w Korei, przygląda się kulturze koreańskiej w przeróżnych jej odsłonach. Błyskotliwie i dowcipnie omawia niesamowite koreańskie trendy, które podbijają internet, i zdradza ich genezę, wszystko ilustrując znakomitymi zdjęciami. 
 
Przytacza rozmaite ciekawostki, zwraca uwagę na wyznaczniki koreańskiej kultury – od buddyzmu po sztukę tradycyjną i taekwondo. Opowiada o specyfice relacji interpersonalnych, charakterystycznych symbolach i zwyczajach, a także oczywiście o gwiazdach popkultury. Jako dodatkową atrakcję oferuje miniprzewodnik po swoich ulubionych atrakcjach w Seulu.
 
 
To znakomita propozycja dla tych, którzy kochają Koreę całym sercem, tych, którzy chcieliby dowiedzieć o niej trochę więcej, oraz dla tych, którzy dopiero mają zamiar poznać fenomen koreańskiej fali, która podbija cały świat. 
 
 
A zatem: Jeulgeoun yeohaeng doeseyo!* 
 
 
*Dobrej podróży!
 
 
Daniel Tudor jest brytyjskim pisarzem, dziennikarzem i przedsiębiorcą. Urodził się w Manchesterze, w Anglii. Obecnie mieszka w Seulu, w Korei Południowej. Ukończył studia licencjackie w zakresie filozofii, polityki i ekonomii na University of Oxford's Somerville College, a także uzyskał tytuł MBA na University of Manchester's Business School. Jest autorem reportaży poświęconych Korei, polskim czytelnikom znany z reportażu "tajemnice Korei Północnej".
 
 
Premiera: 16 czerwca 2021
 
Wydawnictwo MOVA
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar