2021-06-01

KSIĄŻKA

Książka "Oona kontra życie" Margarita Montimore

 Premiera 2 czerwca 2021

 
Wzruszająca opowieść o tym, że warto chwytać dzień, nawet jeśli lata upływają nie po kolei!
 
 
 
 
Oona Lockhart stoi u progu wspaniałego życia. W nadchodzącym roku rozpocznie studia za granicą lub ruszy w trasę koncertową ze swoim zespołem. Jest zakochana po uszy, a dziś w nocy skończy dziewiętnaście lat. Ale czy na pewno…?
Kiedy odliczanie do nowego roku przeniesie Oonę o trzydzieści dwa lata w przyszłość, rozpocznie się jej nieustająca podróż w czasie. 
 
Miłość i szczęście kontra czas
 
Wraz z kolejnymi przeskokami w czasie Oona obserwuje, jak zmieniają się moda, muzyka, język, historia… Uczy się nowych słów, poznaje nowe technologie i nowych ludzi. Tak naprawdę wolałaby jednak wrócić do pamiętnego sylwestra i swojego chłopaka. Czy będzie jej dane jeszcze go spotkać?
Łatwiej znieść to wszystko, mając dużo pieniędzy – szkoda tylko, że nie można dzięki nim zatrzymać przemijania. Życie wyzwało Oonę na nierówny pojedynek. Czy bohaterka wyciągnie lekcję ze swojego niezwykłego losu? Czy będzie potrafiła dostrzegać szczęście w drobnych chwilach i cieszyć się nimi, póki trwają?
 
O autorce
Urodzona w sowieckiej Ukrainie Margarita Montimore jest autorką dwóch powieści: Asleep from Day i Oona kontra życie (Oona Out of Order), które łączą lekki, popkulturowy styl i niezwykłe, surrealistyczne fabuły. Po tym, jak ukończyła studia w zakresie kreatywnego pisania w Emerson College, przez ponad dekadę pracowała w wydawnictwach i social mediach, by ostatecznie bez reszty poświęcić się pisaniu. Mieszka w New Jersey z mężem i psem.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar