2021-05-05

Perfumy

Poznaj markę Adopt’ i jej 30 unikalnych zapachów dostępnych w Rossmannie!

Łączy w sobie miłość do piękna oraz wyjątkowe, wysokie jakościowo produkty. Założona w Grasse, we Francji podbiła świat dzięki oferowaniu klientom francuskich perfum w małej pojemności. W kwietniu 30 unikalnych zapachów Adopt’ trafiło do 1500 drogerii Rossmann oraz na rossmann.pl! 

 

 

 
Kompozycje marki Adopt’ powstają w laboratoriach w Grasse, stolicy francuskiego perfumiarstwa. Miejsce znane jest na całym świecie z tworzenia najpopularniejszych zapachów marek luksusowych czy niszowych. Tam też rośnie dużo gatunków kwiatów, z których pozyskuje się olejki eteryczne, wykorzystywane do ich produkcji. Wszystkie tworzone są przez zespół perfumiarzy kierowany przez Philippa Hardela – eksperta, który pracował wcześniej w LVMH  i tworzył zapachy dla Kenzo. 
 
Każdy perfum stworzony w Grassie, potem produkowany jest w Bordoaux i stamtąd dystrybułowany na cały świat. Marka ma w swojej ofercie ponad 100 unikalnych zapachów w buteleczkach  30 ml. Od ponadczasowego białego piżma, patchouli do autorskich kompozycji. Na półkach drogerii Rossmann możemy znaleźć 30 z nich, m.in. bestsellerowy zapach Lady Glitter, słodki i zmysłowy Liberty Dream, romantyczny i uwodzicielski Love Amour, kokosowy Cocolade czy wieczorowy Midnight For Her. 
 
Z Adoptem’ każdy może próbować, testować co raz to nowe zapachy. Marka uwielbia wielofunkcyjność i historię, jaką opowiada każda z kompozycji. Są to wyjątkowe opowieści, które dają wolność kobietom by te zmieniały się zgodnie ze swoimi pragnieniami, emocjami i marzeniami. Mogą one wybrać sobie z oferty Adopt’ zapachy na każdą okazję, jak i humor! Małe buteleczki oraz ilość kompozycji sprawia, że każda klientka dostaje możliwość bawienia się produktami do woli. 
 
Zapraszamy do świata Adopta’, który jest i gorzki i słodki, gdzie perfumy są stworzone dla kobiet, ich emocji oraz każdego ich dnia i momentu w życiu. 
 
30 unikalnych kompozycji Adopt są dostępne w 1500 drogeriach Rossmann, w cenie 34,90 PLN, szersza oferta 70 zapachów Adopt’ jest także dostępna w drogerii Rossmann w Łódzkiej Manufakturze.
 
Odwiedź nas również na Facebook’u oraz Instagramie.
 
O marce:
Adopt’ to francuska marka, która powstała w Grasse, we Francji w 1983 roku. W swojej ofercie posiada ponad 100 zapachów, przygotowywanych w 8 różnych laboratoriach kierowanych przez Philippa Hardela – wcześniejszego nosa LVMH i Kenzo. Philipp wraz ze swoim zespołem tworzy kompozycje bazowe, ale także autorskie, które potem produkowane są i dystrybuowane w Bordeaux. Każdy z produktów to pełnowartościowa, wysokiej jakości woda perfumowana o wyjątkowym zapachu, zamknięta w małej, 30 ml buteleczce. 
 
Z Adoptem’ każda kobieta jest wolna i może próbować i testować nowe zapachy, zależnie od chwili, humoru czy preferencji. 
 
Marka Adopt’ i jej perfumy są obecnie dostępne w 80 krajach na całym świecie, a co minutę sprzedaje się ich 2 buteleczki. 
 
Marka dostępna jest w Polsce w 1500 drogeriach Rossmann na terenie całego kraju. 
 
Wyłącznym dystrybutorem jest Orbico Sp. z o.o. Oddział Beauty, ul Wołoska 5, 02-675 Warszawa
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar