2021-04-24

Twarz

LILAC&ROSE - najnowsza kolekcja bohoblenderów od BOHO BEAUTY

Gdańsk, 20 kwietnia 2021 r.: Polska marka akcesoriów do makijażu BOHO BEAUTY nie przestaje zaskakiwać, tym razem w swojej najnowszej kolekcji bohoblenderów LILAC&ROSE prezentuje najwyższą jakość gąbeczek do makijażu w nowatorskich formach. Kolekcja w idealny sposób łączy ergonomię z panującymi trendami beauty gwarantując wysoki komfort użytkowania i nieograniczone spektrum możliwości. 

 

 

 

 
Obecnie gąbki do makijażu stały się już obowiązkowym elementem kosmetyczek, nie tylko profesjonalistów, ale i wszystkich entuzjastów makijażu. Kilka lat temu zdobyły serca wielbicieli make upu i od tej pory stanowią niezawodne akcesorium do aplikacji kosmetyków. Bohoblendery z najnowszej kolekcji LILAC&ROSE to rewolucyjne rozwiązanie, zapewniające komfort i precyzję podczas nakładania fluidu, pudru czy rozświetlacza. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa- hydrofilowego poliuretanu pozwalają na aplikację produktu bez smug, z możliwością dozowania i wzmacniania efektu poprzez subtelne dokładanie i aplikację kolejnej warstwy. Miękkie w dotyku, odznaczające się wyjątkową ergonomią pozwalają na budowanie wielowymiarowego makijażu. Precyzyjnie dobrane parametry przyczepności i porowatości zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się produktu na gąbce, ułatwiają również utrzymanie jej w czystości i higienie. Nie zawierają w swoim składzie lateksu, stanowią więc idealne hipoalergiczne rozwiązanie dla osób uczulonych. Rewolucyjne bohoblendery zawsze spragnione wody po namoczeniu zwiększają swoją objętość dwukrotnie, potęgując efekt WOW po aplikacji oraz przedłużając trwałość makijażu.
 
 
W najnowszej kolekcji znajdziemy bohoblendery:
  • Ultra soft
  • Latex- free
  • vegan
  • skin like finish
 
BOHOBLENDER GĄBKA DO MAKIJAŻU BOLT LILAC ROSE _24,90 zł
Gąbka ma nietypowy kształt, który świetnie sprawdzi się do aplikacji podkładu, korektora pod oczy, rozświetlacza i różu do policzków. 
 
rozmiar:
sucha - 6,8 cm x 3,5 cm
mokra - 8,7 cm x 4,4 cm
 
 
 
BOHOBLENDER GĄBKA DO MAKIJAŻU MEDIUM CUT LILAC ROSE_24,90 zł
Ścięty bok gąbki świetnie sprawdzi się do aplikacji korektora pod oczy. Zaokrąglona podstawa idealna jest do szybkiego stemplowania kosmetyków płynnych oraz kremowych.
 
rozmiar medium:
sucha - 5,7 cm x 4,1 cm
mokra - 7,2 cm x 5,4 cm
 
BOHOBLENDER GĄBKA DO MAKIJAŻU V CUT LILAC ROSE _24,90 zł
Podwójnie ścięta podstawa gąbki świetnie sprawdza się podczas konturowania na mokro oraz do aplikacji podkładu. Zaostrzona końcówka idealna jest do nakładania korektora pod oczy.
 
rozmiar medium:
sucha - 6,3 cm x 4,1 cm
mokra - 8,3 cm x 5,3 cm
 
BOHOBLENDER GĄBKA DO MAKIJAŻU FLAT CUT LILAC 24,90 ZŁ
Gąbka do makijażu bohoblender flat cut z podwójnym ścięciem w rozmiarze regular.
Ścięty bok gąbki świetnie sprawdzi się do aplikacji korektora pod oczy. Płaska podstawa idealna jest do szybkiego stemplowania kosmetyków płynnych oraz kremowych.
 
rozmiar medium:
sucha - 5,5 cm x 4,1 cm
mokra - 7 cm x 5,4 cm
 
BOHOBLENDER GĄBKA DO MAKIJAŻU REGULAR LILAC 24,90 zł
Klasycznie zakończona góra świetnie sprawdza się do aplikacji korektora pod oczy, w kącikach oczu i innych trudniej dostępnych miejsc na twarzy. Zaokrąglona podstawa idealna jest do stemplowania kosmetyków płynnych oraz kremowych.
 
rozmiar regular:
sucha - 5,6 cm x 3,6 cm
mokra - 7 cm x 4,6 cm
 
BOHOBLENDER GĄBKA DO MAKIJAŻU TOP CUT LILAC 24,90 zł
Lekko ścięta góra i bok gąbki świetnie sprawdzą się podczas konturowania na mokro oraz do aplikacji korektora pod oczy. Zaokrąglona podstawa idealna jest do stemplowania kosmetyków płynnych oraz kremowych.
 
rozmiar regular:
sucha - 5,2 cm x 3,6 cm
mokra - 6,2 cm x 4,6 cm
 
 
 
Świadomy wybór, wysoka jakość i komfort użytkowania to cechy wiodące najnowszej kolekcji bohoblenderów LILAC&ROSE od BOHO BEAUTY. Stworzona w zgodzie z ergonomią kolekcja zapewnia szerokie spektrum możliwości. Marka podążając za trendami, testuje, wdraża nowoczesne technologie, z dużą dbałością o szczegóły projektuje swoje akcesoria do makijażu. Każdy z nich jest bowiem osobną historią i dedykacją dla użytkownika.
 
Bohoblender:
Ultra soft
Latex- free
vegan
skin like finish
 
Marka dostępna na www.bohobeauty.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar