2021-04-01

MOTOKOBIETA

Marka LEGO® wchodzi na rynek przewozów pasażerskich

Już wkrótce marka LEGO® uruchomi miejskie przejazdy samochodami w pełni zbudowanymi z kultowych klocków. Nowy gracz na rynku zapowiada, że jego flota będzie się składać w całości z elektrycznych samochodów LEGO, co może stanowić prawdziwą konkurencję w branży. 

 

 

 
Firma LEGO wchodząc na rynek przewozów pasażerskich może stać się prawdziwą konkurencją dla takich gigantów jak Bolt czy Uber, a to wszystko dzięki oryginalnemu pomysłowi i ekologicznym rozwiązaniom, o których do tej pory na taką skalę można było tylko pomarzyć. Zgodnie z zapowiedzią przewoźnika, jego flota do 2030 roku ma się składać z miliona elektrycznych samochodów, w których wszystko ma być zbudowane z klocków LEGO. Dodatkowo klocki wykorzystane do budowy pojazdów mają być wykonane z bioplastiku, dzięki któremu będą one jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Bez wątpienia przejazdy takimi pojazdami będą świetną opcją dla wszystkich osób lubiących dobrą zabawę i ekologię.

Różnorodna flota
 
Na ten moment firma oferuje przejazdy samochodami luksusowymi takimi jak Bugatti Chiron czy Lamborghini Sian FKP 37, sportowym Ferrari 488 GTE czy McLaren Senna GTR™. W ofercie nowego przewoźnika znajduje się także włoski klasyk Fiat 500 oraz Jeep® Wrangler, który sprawdzi się idealnie podczas przejażdżek poza miejskimi ulicami.
 
Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: rebuildtheride.pl 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar