2021-04-01

Diety

Karmelowy smak wiosny w wydaniu Huel!

Marka postanowiła nieco urozmaicić swoją ofertę na wiosnę  i poszerzyć sztandarową linię proszków Huel v3.0 o nowy smak. W kwietniu tego roku miłośnicy pełnowartościowych posiłków będą mogli sięgnąć po kolejną propozycję, tym razem zajadając się smakiem aksamitnego Słonego Karmelu! 

 

 

Smak Słonego karmelu jest nowym smakiem dodanym do linii Huel Powder. Produkt jest  w 100% wegański, z idealną równowagą białka, węglowodanów, błonnika i tłuszczów omega-3 i -6, których potrzebujemy na co dzień. -Cieszymy się, że możemy zaoferować szerszą gamę smaków, szczególnie w okresie, gdy ludzie świadomie starają się lepiej się odżywiać, a Huel może być tą jedną prostą zmianą, która ułatwi osiągnięcie swoich celów - zaznacza Julian Hearn, założyciel firmy Huel.
 
Niezależnie od tego, czy wybranym celem jest utrata wagi, zwiększenie masy mięśniowej, czy po prostu spożywanie większej ilości zdrowej żywności pochodzenia roślinnego, nowy smak może sprawić, że odżywianie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. 
 
Proszki Huel są produkowane przy użyciu zrównoważonych składników, takich jak białko grochu, siemię lniane, białko brązowego ryżu, słonecznik i kokos, które zapewniają doskonały profil aminokwasowy i dobrą równowagę niezbędnych tłuszczów. Preparat zawiera pro- i prebiotyki, a dodano do niego również kombuchę i ekstrakt z zielonej herbaty celem uzyskania dodatkowych naturalnych substancji odżywczych. Każde opakowanie zawiera 17 posiłków, których okres przydatności do spożycia wynosi 12 miesięcy. Używając tyle proszku, ile w danej chwili potrzebujesz przyczyniasz się do minimalizacji odpadów żywieniowych.
 
 
 
O Huel
Huel jest jedną z najszybciej rozwijających się marek żywieniowych na świecie, która w tym roku osiągnęła kamień milowy w postaci 150 milionów sprzedanych posiłków w 100 krajach na całym świecie. Oprócz posiłków w proszku, Huel oferuje również pełnowartościowe dania na ciepło w ramach niedawno wprowadzonej linii Hot & Savory, a także gotowe do spożycia napoje i przekąski w postaci batona, dzięki którym pełnowartościowe odżywianie jest szybkie, łatwe i przystępne cenowo.
Cena: od 5,51 zł za posiłek 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar