2021-03-27

Kolekcje ubrań

VISTULA RED SPRING 2021

 Odzież, którą pokochacie oboje

 
 
 
VISTULA RED to nowoczesne kroje oraz unikatowy design. Marka dedykowana jest osobom otwartym na nowości, trendy oraz zabawę modą. W ramach marki VISTULA RED dostępna jest kolekcja męska, produkty dla niej i dla niego, a także oferta modeli skierowanych do kobiet. Wśród nich dostępne będą: garnitury, marynarki, koszule, bluzki oraz jeden model sneakersów.
 
 
 
 
 
 
VISTULA RED redefiniuje styl formalny i sam garnitur jako produkt, który jest wpisany w DNA marki. Bazę kolekcji SPRING 2021 stanowi casual – jest on bardziej modowy i odważny, a część formalna mniej oficjalna. Wyróżnia się zupełnie innym dopasowaniem i proporcjami garniturów oraz marynarek, a także niestandardowymi materiałami. Sylwetka jest luźna, komfortowa, marynarki są często bez podszewek i wkładów barkowych, bardzo lekkie. To uniwersalne zestawy, które można nosić jako komplet lub osobno. Stanowią bazę do zestawiania z bluzą, swetrem lub t-shirtem. 
 
W nowej kolekcji, oprócz regularnych propozycji, wyróżniamy dwie kapsuły: TIE DYE oraz ubrania z motywem R, czyli zabawa logo.
 
 
 
 
 
TIE DYE 
Jest to charakterystyczna technika barwienia materiałów. Każdy produkt wykonywany jest ręcznie - farbowany na jeden lub dwa kolory. W tej części kolekcji znajdziemy głównie dzianiny – bluzy, t-shirty, polo, swetry, ale także lekkie kurtki z tkaniny technicznej. Bazę kolorystyczną stanowi biel, która następnie zostaje zafarbowana na różne kolory, np. zieleń z fioletem. W kolekcji dominują także: niebieski w odcieniu jasnego indygo, bordo oraz oliwkowa zieleń. TIE DYE to idealna propozycje dla osób, które poszukują niebanalnego stylu i kochają zabawę modą. 
 
 
 
 
 
 
 
UBRANIA Z MOTYWEM LOGO 
 
Drugą kapsułą w ramach VISTULA REDbluzy, t-shirty, spodnie i szorty dresowe z graficznym znakiem z R. W tej części kolekcji znajdziemy gładkie, proste, basicowe modele z małym znaczkiem R lub z all-over printem, czyli nadrukiem na całej powierzchni materiału. Kolorystyka produktów to biel, czerń oraz szary melanż. Całość przełamana jest t-shirtami w odcieniach żywego seledynu lub granatu. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar