2008-09-10

PLOTKI

Jej nowy wygląd zachwyca

Victoria Beckham zaskoczyła wszystkich I zdecydowanie to właśnie ona była w centrum uwagi na wybiegu Marca Jacobsa na pokazie mody przed wczoraj. Posh nie mówiąc nic nikomu postanowiła zmienić uczesanie, odeszła od swojej fryzury na pazia, która stawała się coraz bardziej popularna przez to bardziej przeciętna i zafundowała sobie look w jakim można było kiedyś zobaczyć Halle Berry.

To był bardzo ważny dzień dla Posh. Wcześniej była Spice Girls wypuściła kolekcję opartą wyłącznie na jej własnym stylu. Kolekcja była limitowana, tylko grupka redaktorów naczelnych pism o modzie. Nowicjusza Victoria określiła swoje suknie jako klasyczne. Każda sukienka oddaje styl Posh – super figura, którą dana sukienka uwydatnia oraz klasyczna długość za kolano, co jest niezwykle stylowe. Swoją kolekcję sukienek nazwala „marzenie życia”. „Wiem, że jeszcze muszę wiele się nauczyć, ale przez te wszystkie lata obserwowałam, co kobiety lubią i chca nosić i w końcu wiem. Pracowałam na to 34 lata. Zawsze marzyłam o tym, by zostać projektantką mody. Potem był okres Spice Girls i wiele znajomości, które otworzyły mi wiele drzwi, ale jednocześnie wiele z nich zamknęły. Ale ten czas mam już za sobą. Nigdy nie chciałam być wielką piosenkarką, ale za to mam nadzieję, że będę dobrą projektantką mody”.

Entuzjazm Victorii nie jest dzielony przez jej męża. „Myślę, że David czasem uważa, że jestem stuknięta. Podniecam się koronkami, materiałami, guzikami, a on po prostu tego nie rozumie, ale wspiera mnie, a to jest bardzo ważne w związku.”

Suknie Vixtorii SA dostępne w rozmiarach od 6 do 14, a sama projektantka mówi, iż są one dla kobiet w każdym wieku. Sukienki z nowej kolekcji maja pojawić się w limitowanej sprzedaży w lutym. Będzie ich nie więcej niż 400 sztuk, a koszt takiej sukienki będzie wynosił od £650 do £1,900 (3250 zł – 9500 zł).Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar