2021-03-02

KSIĄŻKA

O psie, który dał słowo Nowe przygody bohatera bestsellera BYŁ SOBIE PIES

Już w marcu ukaże się kolejna część przygód Bailey'a, bohatera bestsellerowej i zekranizowanej powieść "Był sobie pies". Jest to wciągająca, mądra i zabawna opowieść o rodzinie, która daje oparcie i siłę, ale która bywa także narażona na poważne trudności. I o psiej miłości, która może w takich sytuacjach działać jak najwspanialsze lekarstwo.

 
Na Bailey’a czeka kolejna niezwykle ważna misja, która wymaga od niego sporego poświęcenia. Aby ją dobrze zrealizować Bailey musi bowiem zapomnieć wszystkie swoje dotychczasowe wcielenia. Nie jest to łatwe, ale czego się nie robi dla ukochanego Ethana i jego córki CJ! 
 
 
Mimo tej niepamięci jak zawsze z ogromną ciekawością i z sercem pełnym miłości Bailey wkracza do nowej rodziny. Ma być pomocnikiem niepełnosprawnego chłopca o imieniu Burke. W swojej niezwykłej misji ma też niezwykłą towarzyszkę: ciemnooką suczkę Lacey. Te dwa wspaniałe, mądre psy będą miały łapy pełne roboty!
 
 
 
 
 
 
William Bruce Cameron - amerykański pisarz i publicysta, absolwent University of Westminster, miłośnik i znawca psów. Autor kilkunastu powieści przetłumaczonych na ponad sześćdziesiąt języków, w tym bestsellerowej serii “Był sobie pies”. Jako dziennikarz, współpracujący z ponad pięćdziesięcioma czasopismami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, otrzymał m.in. The Robert Benchley Society Award oraz The National Society of Newspaper Columnists Award. Mieszka w Kalifornii. 
 
 
Tłumaczenie: Edyta Świerczyńska
 
Premiera: 10 marca 2021

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar