2021-02-01

Nowinki

Olśniewające stylizacje karnawałowe – na co postawić?

Karnawał to bez najmniejszego cienia wątpliwości najbardziej szalony i imprezowy okres w roku. To właśnie wtedy przez kilkadziesiąt dni możemy bawić się do woli. W tym czasie organizowane są liczne wydarzenia – od imprez w gronie najbliższych znajomych aż po wykwintne bale maskowe. Każdy sposób świętowania jest dobry, jednak jego charakter wymaga od nas odpowiednio dobranego stroju. Nie należy tego lekceważyć, ponieważ niedopasowanie się do obowiązującego dress code’u może poskutkować modowym faux pas. Takie negatywne wyróżnienie się z tłumu nie jest przyjemnym uczuciem, dlatego postaw na odpowiednie do sytuacji, a jednocześnie olśniewające i przyciągające uwagę stylizacje.

 

 

 

 

Domówka w gronie znajomych

Domówki są tym rodzajem imprezy, która gromadzi przede wszystkim najbliższych znajomych. Właśnie z tego powodu czujemy się na nich niezwykle komfortowo i są niemalże gwarancją udanej zabawy do wczesnych godzin porannych. W takiej sytuacji warto postawić na stylizację, która będzie zarówno wygodna, jak i stylowa. Dzięki temu będziemy wyglądać i czuć się dobrze, ale także będziemy mogły wygodnie rozsiąść się na kanapie. Idealnym przykładem na właśnie taki strój jest połączenie jeansów o prostej lub lekko rozszerzonej nogawce z satynowym topem wykończonym koronką. Dobrym pomysłem są również spódnice o długości do kolana, które można zestawić z rajstopami w ciekawe wzory. Warto takie proste stylizacje urozmaicić poprzez biżuterię i nadać jej wyjątkowego charakteru.

Impreza w klubie

Całkiem inaczej ma się sprawa, jeżeli w swoich karnawałowych planach mamy imprezę w klubie. Wówczas otaczamy się nie tylko swoimi znajomymi, ale także dużą ilością zupełnie nieznanych nam osób. Co więcej, znaczną część czasu spędzamy na parkiecie, tańcząc do najnowszych muzycznych hitów. Dobrym strojem na taką okazję jest sukienka, w szczególności taka pokryta cekinami lub innymi odbijającymi światło zdobieniami. Dzięki temu będzie mienić się licznymi kolorami i robić naprawdę duże wrażenie. Alternatywą dla niej są spódnice, a przede wszystkim te krótkie o dopasowanym kroju. Można zestawić je zarówno z prostym body, jak i lejącą się koszulą. Oczywiście nie powinnyśmy zapominać o torebkach, które muszą pomieścić wszystkie najważniejsze rzeczy. Najlepiej postawić na te o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu zawsze będziemy mogły je mieć przy sobie i uniknąć zgubienia lub kradzieży zawartości.

Bal maskowy

Chociaż bale maskowe kojarzą się nam przede wszystkim z karnawałem w Wenecji, to coraz częściej tego typu przyjęcia organizowane są w Polsce. Jest to jedno z tych wyjątkowych wydarzeń, w których nie mamy możliwości uczestniczenia na co dzień. Warto w związku z tym podkreślić to swoją stylizacją, która powinna być znacznie bardziej elegancka niż w dwóch poprzednich przypadkach. Bez wątpienia nie ma lepszego wyboru niż suknia sięgająca samej ziemi. W zależności od twoich preferencji możesz postawić na gorsetową górę z rozszerzonym dołem lub zainspirować się kobietami z serii filmów o Jamesie Bondzie. Są one kwintesencją szykowności, która idzie w parze z atrakcyjnością i uwodzicielskim wyglądem. Istotne są także akcesoria, które tym razem nie ograniczają się jedynie do szpilek, kopertówki i subtelnej biżuterii. Kluczowa jest tutaj maska, która powinna grać główną rolę i dodawać nutki tajemniczości.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar