2021-01-23

Profilaktyka

Zimowa odsłona kultowych szczoteczek od Curaprox

Zima rozgościła się już na dobre. Dlatego w portfolio marki Curaprox nie mogło zabraknąć specjalnej edycji szczoteczek manualnych CS 5460 adekwatnych do pogody za oknem. Limitowana linia dostępna jest w dwóch wersjach. Każda z nich zachwyca delikatną kolorystyką – pierwsza łączy klasyczną biel i błękit, a druga biel z pudrowym różem, natomiast dwukolorowe włosie szczoteczek doskonale odwzorowuje wirujące w powietrzu płatki śniegu. Już teraz wprowadź nieco zimowego nastroju również do swojej łazienki!

 

 

 

 
 
 
Szczoteczki Curaprox CS 5460 skradły już wiele serc. Za co klienci je pokochali? Za idealne połączenie delikatności i skuteczności. Ultracienkie włókna CUREN® to najbardziej bezwzględny pogromca płytki bakteryjnej. Gęsto rozmieszczone na główce szczoteczki nadają wyjątkowej mocy czyszczenia. Opatentowane włosie CUREN® nie nasiąka wodą podczas mycia, przez to zachowuje swoje właściwości czyszczące. Te niezwykle delikatne włókna gwarantują, że dziąsła i szkliwo zębów pozostaną nieuszkodzone. Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka szczoteczki pomagająca wygodnie utrzymać ją pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Piękne kolory każdej ze szczoteczek, wprowadzają do codziennej higieny wiele radości!
 
Cena dwupaku WINTER: 53 zł
 
 
 
Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar