2021-01-17

Profilaktyka

Dla najsłodszej Babci i najsłodszego Dziadka

 Wyślij słodki prezent z Pasiek Rodziny Sadowskich!

W tym roku Dzień Babci i Dziadka świętujemy na nowych zasadach. Choć bardzo chcielibyśmy ich odwiedzić, to troska o ich zdrowie sprawia, że spotkanie odbędziemy wirtualnie. Prawdziwy będzie jednak słodki upominek, który możemy im wysłać. Wystarczy wybrać i zamówić pyszny miód w ozdobnym kartoniku, a przesyłka z Pasiek Rodziny Sadowskich dotrze do Dziadków na czas!  
 
 
 
  
 
Miód z Pasiek Rodziny Sadowskich to porcja naturalnej słodyczy, która będzie dla Babci i Dziadka wspaniałą niespodzianką. Kartonik z wybranymi miodami to oryginalny upominek, ale także sposób, aby okazać troskę o ukochanych seniorów. Wystarczy skomponować dla nich indywidualne zestawy miodów, a zamawiając je w sklepie internetowym wybrać opcję dostawy bezpośrednio do obdarowanych. Prezenty dotrą bezpiecznie i w samą porę. 
 
 
Pojedynczy miód "Dla najsłodszej Babci i najsłodszego Dziadka" w ozdobnym kartoniku
 
Drobny upominek na Dzień Babci i Dziadka - podaruj im miód w ekologicznym kartoniku z ozdobną dedykacją i drewnianą łyżeczką. W zestawie jeden miód, łyżeczka i zawieszka do wyboru
 
Poj. 2 x 450 g
Cena: 38 zł 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zestaw dwóch miodów w kartoniku z owijką „ Dla najsłodszej Babci i najsłodszego Dziadka"
 
Dwa miody do wyboru - podaruj Babci lub Dziadkowi ulubione słodkie smaki! A może jeden, podwójny prezent dla Babci i Dziadka? Wybierz odpowiednią owijkę z życzeniami, a całość zostanie zapakowana w słodki zestaw prezentowy.
 
 
Poj. 2 x 430/450 g 
Cena: 69 zł 
 
 
 
Duży miód w lnianym worku z zawieszką 
 
Duży słoik polskiego miodu z pasieki na Dzień Babci i Dziadka w wydaniu eko w lnianym, naturalnym worku! Miód o ulubionym smaku dobierz samodzielnie z listy, a my zapakujemy go w lniany worek wielorazowego użytku. Do tego drewniana łyżeczka i dedykowane życzenia na ozdobnej zawieszce - dla Babci, dla Dziadka lub dla Babci i Dziadka. 
 
Poj. 1200 g
Cena: 65 zł 
 
 
 
 
 
 
Miody są dostępne na stronie www.pasiekisadowskich.pl
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar