2020-11-27

ROZRYWKA

Milion wyświetleń teledysku sióstr Tracz

Niespełna pół roku potrzebował singiel „Przed Nami Cały Świat” na osiągnięcie miliona odtworzeń na platformie YouTube. Ala i Ola Tracz rozpędzone dobrym przyjęciem swojego debiutu przygotowały nowy, świąteczny utwór. Dziś premiera „Święta To Radości Czas”.

 

 

 

Debiutancki singiel sióstr Tracz pojawił się 23 maja 2020. Tego samego dnia na YouTube ukazał się też teledysk. Pół roku później odtworzeń klipu „Przed Nami Cały Świat” jest już ponad milion. To wyjątkowa sytuacja, że tak młode piosenkarki budzą ogromne zainteresowanie swoim debiutem. Ala i Ola nie spoczęły na laurach i właśnie ukazał się ich kolejny singiel „Święta To Radości Czas”. 
 
14-letnia Ola i o 4 lata młodsza Ala współpracują z Agnieszką Wiechnik. Trenerka wokalna napisała słowa i współtworzyła muzykę "Przed Nami Cały Świat". To Wiechnik, która sama też nagrywa ("Czekałam", "Oops!", "Marionetka" czy najnowsza "Siła Kobiet") zaproponowała, żeby zarówno Ala, jak i Ola, wzięły udział w "The Voice Kids". Młode piosenkarki pojawiły się w trzeciej edycji telewizyjnego programu, były w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Uwaga, którą skupiły na sobie, pomogła sukcesowi debiutanckiego nagrania, a także przybliżyła młodszą z sióstr do międzynarodowego konkursu. Ala Tracz będzie reprezentować Polskę na Junior Eurovision Song Contest 2020. Eurowizja Junior już w najbliższą niedzielę, 29 listopada. Dzień później w programie TVP "Pytanie na śniadanie" Ala i Ola premierowo na żywo zaśpiewają swój najnowszy świąteczny utwór, a 1 grudnia piosenka „Święta To Radości Czas” pojawi się na YouTube i w serwisach streamingowych.
 
Wyjątkowy rok 2020 dla Ali i Oli jest okresem muzycznego rozkwitu. Siostry nie zatrzymują się na milionie wyświetleń debiutu na YouTube. Dalej ciężko pracują i nagrywają. „Święta To Radości Czas” to znów efekt współpracy młodych artystek z Agnieszką Wiechnik. Piosenka pojawiająca się na miesiąc przed Bożym Narodzeniem pozwala poczuć magię nadchodzących świąt, jakby na przekór temu, że w tym roku będą inne niż jakiekolwiek przedtem. Singiel Ali i Oli zaczyna odliczanie czasu do najcieplejszego rodzinnego momentu w roku. Jeszcze więcej świątecznego klimatu będzie na pewno w kręconym już teledysku, który okaże się w grudniu. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar