2020-11-17

Moda ślubna

Dwa nowe projekty sukni ślubnej Karoliny Seeger

Projekty Karoliny Seeger są niepowtarzalne i wyjątkowe, dbają o każdy szczegół i detal sukienki ślubnej. Wszystkie projekty opierają się na motto firmy „DREAM COME TRUE” czyli suknie marzeń dla przyszłych panien młodych.  

 

 

 

Kobiecość, tym charakteryzuje się pierwszy projekt. Suknia zaprojektowana jest z myślą o modnych i pewnych siebie pannach młodych, które kradną serca swoich ukochanych. Lekka spódnica, tiulowe rękawki oraz koronkowe zdobienia nadają sukni niepowtarzalnoś i sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowo. Całość uzupełnia piękny koronkowy dekolt, to jedno z najbardziej zmysłowych rozwiązań każdej nie standardowej sukni ślubnej. Dzięki odkrytym ramionom suknia zyskuje niezwykłą lekkość i staje się ultra kobieca. 
 
Delikatność, gustowność i harmonia, to cechy drugiej sukni ślubnej, które wyróżniają ją na tle innych projektów. Piękne zdobienia, odkryte plecy, a jednocześnie skromność i delikatność sprawiają, że sukienka potrafi nas zauroczyć. Luźny i swobodny fason sukni ślubnej, lekki i subtelny krój, brak sztywnych gorsetów sprawi, że kobieta poczuje się w takiej sukni atrakcyjnie i wygodnie. Tylko modna panna młoda ubierze w dniu swojego ślubu taką suknię. Będzie wyglądać skromnie, delikatnie, szykownie z gracją. 
 
 
 
 
 
 
 
Karolina Seeger czerpie inspirację ze wszystkiego, co ją otacza. Główną inspiracją są miasta na świecie, od nich wszystko się zaczyna. Właśnie z nich w większości pochodzą materiały używane do projektów sukien. Jej inspiracje nigdy się nie kończą. Wywodzą się z wielu różnych dziedzin. W głowie projektantki zawsze pojawia się wachlarz pełen pomysłów i zastosowań. Karolina nigdy nie zwalnia ciągle czerpie natchnienie do działania idąc do kina, teatru, słuchając muzyki czy obserwując przyrodę z każdego zakątka świata. Projektantka zawsze ma „otwarte oczy” na nowe pomysły, jednak najwięcej ich czerpię z podróży, dzięki którym mam styczność z nowymi kulturami, zapachami, smakami oraz oczywiście materiałami. Jej klientki oraz ich nieograniczone pomysły również są bardzo inspirujące dla procesu powstawania sukni ślubnej. 
 
Suknie obecnie można zobaczyć w stacjonarnym salonie we Wrocławiu przy ulicy Rynek 30. Już wkrótce projekty będą dostępne w sklepie online. 
 
Więcej informacji: http://karolina-seeger.pl/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar