2020-10-30

Oczy

Oto nowe pojedyncze cienie IsaDory w najpiękniejszych jesiennych kolorach!

Nasz makijaż nie może się poddać jesiennej szarówce! Rozgrzane gorącą czekoladą i wśród najpiękniejszych kolorów jesieni, stawiamy na dobrze podkreślone oko. IsaDora chce zawsze dawać swoim klientkom to czego pragną, więc w tym sezonie przedstawia pojedyncze cienie do powiek Single Power Eyeshadow o trzech różnych wykończeniach.

 

 

 
Paleta jesiennych barw jest najpiękniejszą ze wszystkich palet! Od głębokich brązów, żółci, pomarańczy przez czerwienie i burgundy wzbudza w nas ciepłe i przyjemne uczucia. Z takimi odcieniami można dać ponieść się wyobraźni. W szczególności wtedy, gdy trendem sezonu jest zdecydowany makijaż oka, całkowite pokrycie powieki ciemnymi cieniami czy elektryzujące kocie oczy i brokatowe wykończenia! 
 
IsaDora w tym sezonie postanowiła odświeżyć jeden ze swoich bestsellerów – Single Power Eyeshadow i przedstawić go w trzech różnych wykończeniach. Matowe, perłowe i metaliczne cienie pozwolą na wykonanie makijażu na oku w pięknym, jesiennym klimacie. Każde z nich powstało w czterech kolorach: odcieni ceglanych, magnetycznego złota, różu czy srebra. Niezwykle gładkie i o dużej sile krycia, mają miękką formułę, która pozwoli na blendowanie i mieszanie różnych kolorów na powiece. Cienie odporne są na rozmazania i rolowanie, a zaaplikowane na bazę lub korektor, będą utrzymywały się na oku jeszcze dłużej!
 
Cienie warto nakładać pędzelkiem lub puszystym aplikatorem na powiekę i delikatnie rozcierać. By uzyskać bardziej imponujący efekt: ciemne cienie warto nakładać na zewnętrzne kąciki przy powiece lub za pomocą cienkiego pędzelka rysować linie tuż nad krawędzią. Zwiększy to optycznie oko. Można również stworzyć najmodniejszy look tego sezonu: połączyć cienie w delikatnym, jesiennym smokey eye: Mocha Bisque oraz Brick Wall i dodać delikatnie na górę metaliczny, rudy Copper Coin. Cienie stworzone są do tego by ze sobą współgrać, więc w prosty sposób można z nich stworzyć swoją ulubioną paletkę!
 
Stwórz najmodniejszy jesienny look na oku z nowymi cieniami od IsaDora!
 
Cienie Single Power Eyeshadow są dostępne na sklepie online www.sklep-isadora.pl oraz w drogeriach tradycyjnych na terenie całego kraju.
 
Pojedyncze cienie do powiek Single Power Eyeshadow, cena: 43 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar